migrants-men
16.4.2016
Kategorie: Politika

Podčlověk se vrací

Sdílejte článek:

PETR HAMPL 16|04|2016

Multikulturalismus oživuje zrůdnou nacistickou myšlenku

Výrazem podčlověk (untermensch) označovali nacisté bytost, která vypadá jako člověk, chová se jako člověk, ale svou skutečnou podstatou člověkem není. Podčlověk je zbytečný a mnohdy je jeho existence dokonce škodlivá – zabírá prostor, který by měl být osídlen skutečnými lidmi. Koncept podčlověka je totálním popřením základního dědictví evropské křesťanské civilizace založené na přesvědčení, že i když se lidé mohou lišit, každý je obdařen v zásadě stejnou duší a každý má v zásadě stejnou odpovědnost vůči svému Stvořiteli.

Měli jsme za to, že myšlence podčlověka odzvonilo s Norimberským procesem, ale teď se nám vrací. Ne nějakou věhlasně přijímanou ústavní změnou, ale sadou zdánlivě málo významných soudních procesů. Když ale tyto procesy sečteme a uvědomíme si jejich důsledky, je zřejmé, že přináší naprosto dramatickou změnu v pohledu na člověka.

Prvním z nich je proces proti Martinu Konvičkovi. Povrchní mediální interpretace hovoří o masokostní moučce, ale tak tomu samozřejmě není. Odsoudit člověka za to, že použil siláckou metaforu, jednou za život a ještě v notně posíleném stavu pozdě k ránu, to se nedělo ani na Gottwalda nebo za nacistické okupace. Ve skutečnosti viní žaloba Konvičku z toho, že systematicky a dlouhodobě propaguje názor, že islám není náboženství nýbrž zvrácená totalitní ideologie. Pokud bude Konvička odsouzen a rozsudek bude potvrzen odvolacím soudem, bude to fakticky znamenat zákaz diskuze o islámu. V důsledku to bude znamenat i zákaz publikace pro lidi jako Benjamin Kuras, F. X. Doležal nebo historik Vlastimil Vondruška.

Druhým je proces proti pražské střední zdravotní škole kvůli nošení islámských šátků. Pokud žalující strana uspěje, bude to v důsledku znamenat, že na muslimy nesmí být aplikována ta pravidla, která jsou na „nevěřící“ aplikována naprosto běžně.

Společně to znamená, že běžní lidé mají podléhat přísnějším pravidlům než muslimové, a že běžní lidé nesmějí kritizovat muslimské náboženství (muslimové mají právo urážet jejich city neomezeně). Z jedné strany to přesně odpovídá islámskému konceptu soužití s podrobenou populací (dhimmi). Z druhé strany se jedná o oživení konceptu podčlověka. I když my „nevěřící“ vypadáme stejně jako muslimové, z principu nám nemohou být přiznána stejná práva.

Pokud vám připadá, že přeháním, tak si pusťte video proti xenofobům, které natočili rakouští kamarádi českého Hate free. Krev xenofobů cáká proudem, vnitřnosti se trhají, kosti se lámou, lebka se bortí… Jak je možné, že taková drastická hrůza může být volně propagována? Protože na obrazovce jsou zabíjeni jen „podlidé“. Na jejich bolesti nezáleží, jejich život nemá hodnotu žádnou nebo dokonce zápornou. Tak přemýšlejí současní imigrační aktivisté. Pokud máte dostatečně silné nervy, můžete si to pustit tady.

Všimněte si, že obě žaloby podává česká vláda. Tedy těleso, které platíme k tomu, aby naše svobody chránilo, nikoliv likvidovalo. A že k tomu využívá kapacity, které pak logicky chybí třeba při vyšetřování korupce v politice.

Všimněte si také toho, že podpora konceptu podčlověka prochází napříč politickými stranami – Jiří Dienstbier je z ČSSD, Robert Pelikán z ANO, Anna Šabatová má blízko k Zeleným (a tudíž i ke KDU-ČSL). I toho, že se těší mohutné podpoře většiny profesionálních intelektuálů. Nejde tedy o čin izolovaného šílence, ale o něco, co se vyskytuje systematicky. Stejně jako před 70 lety, i dnes jako by se byrokratický aparát zbláznil. Tehdy měl lidem poskytovat služby a místo toho je začal vozit do koncentračních táborů a cpát je do plynových komor. Dnes má tendenci je odzbrojit a předložit islámským extrémistům k mučení, řezání hlav či znásilňování.

V pozadí tohoto totálního intelektuálního selhání se pochechtávají vousatí bojovníci svaté války, podle nichž „alláh zmátl nevěřícím mysl“. Ve skutečnosti jim zmátly život dotace, zahálčivý život, mizerné vzdělání, nenaplněné ambice a dlouhodobý výcvik v hlubokém pohrdání obyčejnými lidmi. Ale ono to nakonec vyjde nastejno.

ZDROJ: Petr Hampl

hampl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
124 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.