11.7.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Po zuby ozbrojeny, pravicovy vozičkař napadnul klidně jdouci organy

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 11/07/2013

Tuž to ste ještě neviděli, jake hovada su v tych Budějicach. Člověk by temu nevěřil, ale neda se nic robit, je to černe na barevnym. Teda černe na bilem. Ne, to tež zni rasistycky. Prostě je to vidět a ani mluvči vozičkařu to neukeca. Než se na to sami podivate, tuž maly popis situace.

 

 

Po ulici jde klidnym, pohodovym krokem skupinka policistu. Nikomu nic nerobi, su slušni. Mezitim se u rohu blizke knajpy připravuje mlady, agresivni vozičkař, štengrovany svoju robu, kera ho řidi zezadu. 

Zakeřně se skryvaju ve stinu plotka, a když nic netušici skupinka policistu ide okolo, zbaběle zautoči zboku. Vjedu do nich plnu rychlosťu, cela skupina policistu pada a je enem dilem nahody, že nedochazi ke ztratam na životach.

Nejbližši policista, eště na lopatkach, domluva utočnikovi a snaži se ho přimět k temu, aby upustil od svojeho agresivniho chovani.

Všecko marne. Vozičkař opakovaně najižďa do bezbranneho davu ležicich policistu. Mezitim jeho řidici dustojnica mlati okolo sebe teleskopickym obuchem. Policajti se ju snaži uklidnit verbalnima prostředkama, bo si nesu jisti, jestli neoznačena děvucha neni třeba jejich kolegyňa z jineho okrska. Teprve v okamžiku, kdy se opakovane najižďani vozičkařa stava nesnesitelnym, rozhoduje se zasahnut. 

Mezitim utočnica demoluje plot knajpy a chysta se k dalši demolici, ale policija už vi, co robit. Je tady přece proto, aby pomahala a mlatila. Teda pomahala a chranila. Přesto ještě neni cele agresi konec. Zčistajasna se u plotu objevuje novy agresor v maskačach a snaži se dodat agresorce novu silu do utoku. Všecko marne, policija už vi, co ma robit. Agresor se nemože divit, že mu hubu odřeli o asfalt a agresorka skončila za plotem. Može byt rad, že přežil. Debil.

 

 

Agresoři u nas nemaju šanci. Naši chrabři hoši opět byli  na straži miru a multykulturniho socializmu.

 

Ladislav Větvička, Rude Pravo Fčil, Masne Kramy.

 

PS: Mam taky blby pocit, že kdo seje vitr, sklidi buřku… kdo stoji za agresivnim vozičkařem a kdo mu vydal rozkazy?

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč)

***** Celkem za měsíc: 4 875,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.