plastove-prepravky-na-maso-typ-t-25-15-600x400x170-mm-original
19.12.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Plastové přepravky lze sehnat v mnoha podobách

Sdílejte článek:

Ne nadarmo se 21. století říká doba plastová. Tento materiál najdeme prakticky všude. Často se především o PET lahvích mluví v hanlivém slova smyslu. Jestliže si ale vezmeme, co všechno se z plastu vyrábí, zjistíme, že je pro nás prakticky nepostradatelný. Důležitou roli hraje jistě i při výrobě nejrůznějších přepravek. V domácnosti jich využijete hned několik. Jen pro inspiraci si můžete přečíst následující řádky, v nichž konkrétní podoby plastových přepravek uvedeme.

Univerzální plastové přepravky

Dostatek úložného prostoru chybí v interiéru jakéhokoli bytu či rodinného domu. Nechat si vyrobit vestavěné skříně na míru je vcelku nákladné a mnohdy ani v nich nejsou věci dobře uloženy. Víceúčelové plastové přepravky se mohou hodit třeba právě do vestavěné skříně. Určitě není od věci volit univerzální přepravky i pro přenos věcí v domácnosti či jejich uskladnění mimo skříň.

Pohodlné uskladnění potravin

2_26004Také spíž patří mezi důležité prostory v jakémkoli objektu. Právě tady se skladují potraviny všeho druhu. Brambory, cibule anebo koření. Vše potřebuje své specifické místo. Při přípravě pokrmů je optimální, když máte všechno po ruce. I takové speciální plastové přepravky na maso musí být tvarovány takovým způsobem, aby z nich případná tekutina pocházející z masa nevytekla. Jejich součástí by měla být i praktická ucha.

Další uplatnění přepravek

Jak to vypadá ve vaší dílně? Máte tady pořádek. Pokud ne, vsaďte na plastové pořadače. Jedná se v podstatě o menší plastové přepravky, které se na sebe skládají a dáte do nich jak nářadí různého druhu, tak i rozličný materiál. Pokud vyrážíte na nákup, neměli byste zapomínat na to, že jej budete muset v něčem přenést. Opakované nákupy igelitových tašek nejsou zrovna dvakrát ekonomické a ekologické. Plastovou přepravku po uskladnění nákupu složíte a máte vyhráno. A kde si přepravky nakoupit? Třeba v eshopu storagecz.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.