pespodnik
30.9.2016
Kategorie: Ekonomika

PES: Připravuje se další šikana podnikatelů (povinné „dobro“ za peníze)

Sdílejte článek:

IVAN BARTOŠ

Víte proč dělám politiku? Protože nám vládne od revoluce banda zlodějů, který jen vysávaj stát, krměj sebe nebo svý kámoše ve firmách a pak házej chleba důchodcům. (není rétorika Babiše, ale popis reality včetně stávajícího stavu). Když jsem novinářům pouštel již před půl rokem kusé informace, proč proti vší logice Hospodářská komora podporuje EET a nehájí zájmy živnostníků, zdálo se, že to nikoho moc nezajímá. Moje informace tenkrát zněla:

Šéf hospodářské komory Dlouhý je domluven s Babišem, protože už připravují informační systém pro podnikatele, který je nekompatibilní se stávajícím CZECH pointem (nepůjde využít stávající aplikaci), bude budován jako samostaná věc, a který bude dobrovolně povinný pro podnikatele a dle mých infromací je v něm skrze své aktivity finančně zainteresován sám šef Hospodářské komory ing. Dlouhý. Pracovně jsem systému říkal „Rok podnikatele“ a počítal jsem, že to každého z téměř milionu IČAřů bude stát tak 500,- ročně tj. luxusní půl miliarda výběru navíc. Implementační náklady si rozdělí firmy pánů nahoře, co to schválí.

Realita? Takže nám tu potichu roste i Sobotkou glorifikovaný záměr podpořený zákonem s plánem na rok 2018. Systém se jmenuje příznačně PES! Bude povinný. Nejnižší sazba bude asi 1000,- až 20 000,- (pro ty větší) ročně (až 20 milard výběru, který Hospodářská komora částečně pokrátí, protože takovej systém ÁNO, se zadarmo provozovat nedá,) který si samozřejmě můžeme „strhnout z daní“? Spravovat a rozvíjet ho bude Hospodářská komora.

A já vám říkám, když je Babiš u moci, každej dostane nažrat. Za mě hanba a další alarm proč nevolit ANO ani SocDem a fakt čekám, kdy se ten milion nás podnikatelů nasere a nebude řešit mrkvoviny a bude hnát nejen ministry, ale i třeba Hospodářskou komoru a její papaláše k zodpovědnosti, ne-li před soud.

PS: A co na to Zdeněk Zajíček? HINT: Kdopak je Zdeněk Zajíček? A pan Pavel Němeček…? Chytrému napověz…

ZDROJ: Ivan Bartoš

K článku se na facebooku vyjádřil Vladimír Dlouhý. V rámci objektivity toto vyjádření doplňujeme:

Tak jsem se zase takto v sobotu večer rozčílil. Je hezké, že vzniká spousta nových „nezávislých“ zpravodajských serverů, nicméně kvalita jejich obsahu teda musím říct často fakt pokulhává….

TEDY JEŠTĚ JEDNOU A SNAD NAPOSLEDY: SYSTÉM PES NIKDY NEBYL KONCIPOVÁN JAKO POVINNÝ A POVINNÝ TAKÉ PRO PODNIKATELE NEBUDE!!!

Je škoda, že názoroví vůdci na českém internetu typu Ivan Bartos neboMartin Jaros neumí pracovat se zdroji a skočí na každý nesmysl a dělají ze sebe hlupáky. No, asi to má svůj záměr, jen se ptám, jaký v tom ten záměr pánové mají …o formě textů za hranicí vkusu ani nemluvím.

A redakcím Ekonomický deník a Pravýprostor.cz díky za mediální prostor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 100,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.