pespodnik
30.9.2016
Kategorie: Ekonomika

PES: Připravuje se další šikana podnikatelů (povinné „dobro“ za peníze)

Sdílejte článek:

IVAN BARTOŠ

Víte proč dělám politiku? Protože nám vládne od revoluce banda zlodějů, který jen vysávaj stát, krměj sebe nebo svý kámoše ve firmách a pak házej chleba důchodcům. (není rétorika Babiše, ale popis reality včetně stávajícího stavu). Když jsem novinářům pouštel již před půl rokem kusé informace, proč proti vší logice Hospodářská komora podporuje EET a nehájí zájmy živnostníků, zdálo se, že to nikoho moc nezajímá. Moje informace tenkrát zněla:

Šéf hospodářské komory Dlouhý je domluven s Babišem, protože už připravují informační systém pro podnikatele, který je nekompatibilní se stávajícím CZECH pointem (nepůjde využít stávající aplikaci), bude budován jako samostaná věc, a který bude dobrovolně povinný pro podnikatele a dle mých infromací je v něm skrze své aktivity finančně zainteresován sám šef Hospodářské komory ing. Dlouhý. Pracovně jsem systému říkal „Rok podnikatele“ a počítal jsem, že to každého z téměř milionu IČAřů bude stát tak 500,- ročně tj. luxusní půl miliarda výběru navíc. Implementační náklady si rozdělí firmy pánů nahoře, co to schválí.

Realita? Takže nám tu potichu roste i Sobotkou glorifikovaný záměr podpořený zákonem s plánem na rok 2018. Systém se jmenuje příznačně PES! Bude povinný. Nejnižší sazba bude asi 1000,- až 20 000,- (pro ty větší) ročně (až 20 milard výběru, který Hospodářská komora částečně pokrátí, protože takovej systém ÁNO, se zadarmo provozovat nedá,) který si samozřejmě můžeme „strhnout z daní“? Spravovat a rozvíjet ho bude Hospodářská komora.

A já vám říkám, když je Babiš u moci, každej dostane nažrat. Za mě hanba a další alarm proč nevolit ANO ani SocDem a fakt čekám, kdy se ten milion nás podnikatelů nasere a nebude řešit mrkvoviny a bude hnát nejen ministry, ale i třeba Hospodářskou komoru a její papaláše k zodpovědnosti, ne-li před soud.

PS: A co na to Zdeněk Zajíček? HINT: Kdopak je Zdeněk Zajíček? A pan Pavel Němeček…? Chytrému napověz…

ZDROJ: Ivan Bartoš

K článku se na facebooku vyjádřil Vladimír Dlouhý. V rámci objektivity toto vyjádření doplňujeme:

Tak jsem se zase takto v sobotu večer rozčílil. Je hezké, že vzniká spousta nových „nezávislých“ zpravodajských serverů, nicméně kvalita jejich obsahu teda musím říct často fakt pokulhává….

TEDY JEŠTĚ JEDNOU A SNAD NAPOSLEDY: SYSTÉM PES NIKDY NEBYL KONCIPOVÁN JAKO POVINNÝ A POVINNÝ TAKÉ PRO PODNIKATELE NEBUDE!!!

Je škoda, že názoroví vůdci na českém internetu typu Ivan Bartos neboMartin Jaros neumí pracovat se zdroji a skočí na každý nesmysl a dělají ze sebe hlupáky. No, asi to má svůj záměr, jen se ptám, jaký v tom ten záměr pánové mají …o formě textů za hranicí vkusu ani nemluvím.

A redakcím Ekonomický deník a Pravýprostor.cz díky za mediální prostor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.