maxresdefault
15.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Pennyboard nebo longboard? Najdi svůj styl!

Sdílejte článek:

(PR)

Dalším oblíbeným dopravním prostředkem, který slouží i k zábavě, se staly různé varianty klasických skateboardů. Konkrétně se jedná o nové odvozené typy s názvem longboard a pennyboard. Co obnáší jízda na těchto zařízeních a pro koho je vhodnější právě pennyboard?

Ježdění na longboardu

Longboard je delší a o něco širší, než klasický skateboard. Díky tomu nabízí o něco lepší stabilitu. Vše začíná správným výběrem vhodné délky. Řádně se seznamte s tím, jakou velikost potřebujete právě vy, protože jinak hrozí, že se vám bude velmi obtížně ovládat a z pohodlné jízdy se stane horor. Jízda na prkně pomáhá zlepšovat stabilitu a mnoho dalších pohybových dovedností. Jezděte na longboardu a posílíte svaly na nohou i střed těla, který bude držet stabilitu.

V čem je pennyboard lepší?

pennyboard-tempish-silic-w800-nowatermarkPennyboard je ještě lepší verzí longboardu. Jedná se o barevné plastové prkno, které je o kousek kratší. Díky tomu je skladnější a dá se sním lépe manévrovat. Pennyboard snadno připnout k batohu a to z něj dělá skvělý dopravní prostředek pro ježdění po městě nebo například do školy. Široká nabídka různých barevných provedení, vzorů a specifických typů umožní jasně zvýraznit každý styl. Hodí se i pro ty, kterým ježdění na obyčejném skateboardu příliš nejde a nejsou obdařeni skvělými rovnovážnými schopnostmi.

Sestavte si naprosto jedinečný pennyboard

Žádná barevná kombinace z nabídky není dokonalá a vždy tomu něco chybí? Využijte možnost sestavení pennyboardu podle sebe, kdy si vyberete barvu prkna i koleček a dorazí vám už hotový a smontovaný výrobek. Až si pořídíte jeden podle svých představ, jistě za chvíli budete chtít i další. Tento způsob cestování totiž pomáhá se spalováním kalorií, definuje vaši image a navíc je skvělou cestou, jak se vyhnout přeplněným dopravním prostředkům.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.