Penisy a vagíny zazpívaly dětem ve Švédsku

Sdílejte článek:

DUŠAN GUMAN 19|01|2015

Došlo k tomu dokonce na obrazovce veřejnoprávní televize. Videoklip, určený nejmenším dětem, se hemží veselými a zpívajícími pohlavními orgány.

Chladné nezůstalo ani liberální Švédsko

Program, určený dětem, vysílá veřejnoprávní televize SVT. Reakce na sebe nenechaly čekat a rozhořčeni obyvatelé severské země reagovali. Tento extrém prý více otevře oči i upřímným sympatizantům tzv. gender ideologie. Snahy častovat děti v předškolním věku otázkami sexuality, která jim říká v tomto období života velmi málo, jsou stále silnější. Po publikaci pro školkaře Moje první knížka o sexu, kterou vydalo Ottovo nakladatelství (při listování v ní se jistě červenal i nejeden dospělý), se možná s podobnými šoky setkáme ještě nejednou. Taková díla si troufnu nazvat pornografií. Zmíněný videoklip si můžete prohlédnout níže. I s logem televize v pravém horním rohu. Další informace o události naleznete na této stránce.

svt

 Videoklip

Švédské video také vyvolává otázku, zda pod rouškou „osvěty“ nejde o něco úplně jiného. Například o úsilí ventilovat svůj hypertrofovaný, nebo nezdravý postoj a vztah k sexualitě dostupnými formami a snažit se o legitimizaci dalších. Pokud příznivci sexuálních menšin tvrdí, že referendum o rodině je bezpředmětné (na Slovensku, o kterém se v našich médiích takřka nedozvíte), protože určovat lidem partnerské a „rodinné“ chování (jak to bylo těmito aktivisty vyjádřené například v pořadu Lampa ) je zbytečné, pak, doufám, je zároveň bezpředmětné a zbytečné ještě více podchycovat práva sexuálních menšin. Aby to bylo fifty-fifty.

 Posilování pozic gender ideologie

V současnosti rodina a partnerství jako takové zápasí s těžkou krizí, a to nejen u nás. Do toho přicházejí tlaky sexualizovat maličké děti, posilovat homosexuální svazky atd. I já se ptám: kdo je za tím a pro čí dobro toto slouží? Jsem přesvědčený, že referendum je odpovědí pouze na tlaky, jejichž cílem (ač si to neuvědomují ani mnozí aktivisté, upřímně prosazující svůj názor) je ublížit ještě co nejvíce tomu, co je pro partnerské vztahy a člověka nejlepší a co přináší opravdové štěstí a spokojenost. Do chvíle, dokud společnost nezačne brzdit sama, protože pozná, že ji to likviduje zevnitř.

 

Málo slavných kultur padlo na nemravnosti a relativizaci zdravých pravidel a zásad? Jsem přesvědčen, že jejich argumenty k obhájení tohoto řízení nebyly jiné než dnes: svoboda, právo rozhodovat se individuálně pro to, co je dobré, legitimizovat odchylky od normy jménem tolerance, demokracie atd. Co všechno se však ještě, dokud společnost zjistí, kam to skutečně směřuje, musí stát a kolik dalších škod to zanechá? Ať jsou protiargumenty jakékoliv, nechat sledovat děti obrázky, jaké obsahuje švédský klip, považuji za vážný hřích vůči nim a zvedá se mi z toho žaludek. Děti ještě odlišit dobro od zla a škodlivé od užitečného neumí. My dospělí už bychom na tom měli být lepší. Důvěřují nám, že jim řekneme, co je pro ně dobré a co jim uškodí. Ciťme trochu zodpovědnost i za jejich malé, formovatelné duše.

ZDROJ: Dušan Guman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.