pic1903
22.5.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Patnáctiletá Dánka oslepla po brutálním útoku imigrantů (video)

Sdílejte článek:

RED 22|05|2016

Patnáctiletá Nicole Zanlith, dánská dívka, čekala na taxi ve španělském městě Marbella. Skupina severoafrických muslimských imigrantů ji pro zábavu napadla. Jeden z útočníků ji sekl po tváři rozbitou láhví od vodky a tím ji způsobil trvalou slepotu na jejím pravém oku.

Násilí páchané na evropských ženách muslimskými imigranty exploduje do neuvěřitelných výšin. Je snadné pochopit, proč na ně pachatelé cílí jako v tomto případě mladičké Dánky. Ona je krásná a nemá zahalenou tvář. V reportáži na níže uvedeném videu je sděleno, že útočníci byli imigranti z Maroka, což už se však poslední dobou stává téměř „zapovězenou“ informací, vidíme i část samotného útoku a vyjádření otce napadené dívky: 

Otec dívky sám pátral po dalších informacích incidentu. Zjistil, že jeho 15 roků stará dcera byla brutálně napadena před exkluzivní diskotékou v Marbella, kde Nicole Zanlith čekala na taxi s přítelem. Čin se stal kolem 7 hodin ráno. Dívka chtěla bránit svého přítele, když se útočníci obrátili na ní a vrazili ji rozbitou láhev do tváře a zanechali ji tam šest škrábanců na čele a jeden přes oko. Bohužel všech šest útočníků uteklo a tak dívčin otec, dánský rezident v Marbelle, nabízí odměnu ve výši € 2000 za informace vedoucí k zatčení útočníků.

Nicole, která chtěla vidět francouzského DJ Boba Sinclaira v místě konání, zůstala po útoku slepá na jedno oko.

pic1903Podle svědků a médií bylo všech šest útočníků byli severoafrického původu, dívčin otec dodává, že útočníci byli Maročané, což se v průběhu vyšetřování nakonec potvrdilo. Policie uspěla při určování totožnosti útočníka, který byl doprovázen pěti přáteli, všichni severoafrického původu. Nicméně dosud nebylo možné zadržet podezřelého, který uniká. Různé zdroje však potvrdily, že byl vydán příkaz k zatčení v souvislosti s poraněními způsobenými k mladé dívce.

ZDROJ: europeanpressagency.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.