great-britain-united-kingdom-0
9.6.2017
Kategorie: Společnost

Pár postřehů z Britských voleb

Sdílejte článek:

MIROSLAV JAHODA

Radikálnější komunista v čele sociální demokracie táhne britskou mládež z univerzit a velkých měst ještě více než umírněnější.

Městské intelektuály překvapivě vyvážili Skotové, významný počet voličů odešel ke konzervativcům, zřejmě s motivací pro brexit.

Společně se Skoty zachraňují pro-brexitovský výsledek severoirští protestanti. Levicová média již píší, že do vlády přijde homofobní, ultrakonzervativní strana, odmítající globální oteplování. V těchto oblastech by mohli Konzervativce pozitivně ovlivnit zpět ke konzervatismu.

V celkovém součtu se lehce vrací politika dvou stran a menší strany jsou více upozaděny.

Přestože média budou zoufale vykládat posílení Labourů, jakože nikdo nechce brexit, je třeba si připomínat, že Konzervativci stále zvítězili 318 ku 261.

Irští socialisté bojující proti unii Severního Irska s královstvím, nepřijmou svých 7 mandátů v parlamentu. Pro brexitovou vládu je to tedy zřejmě o dalších 7 míst slabší opozice.

Autor: Miroslav Jahoda

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.