Paní Jourová, strčte si své „antidiskriminační rady“ do brusele …

Sdílejte článek:

RED 28|04|2015

Česká mainstreamová média přinesla zprávu, že eurokomisařka Věra Jourová je vyděšena z hrozící výtky, kterou chce České republice opět udělit EU, neboť vláda nedodala do bruselského ústředního výboru dostatečně kvalitní plán, který by zaručil rovné příležitosti na českých školách pro rómské školáky. Paní komisařka je s reakcí naší vlády nespokojená a predikuje, že řízení takto přejde do další, tvrdší fáze.

„Jsem připravená to navrhnout v rámci Komise do konce května. Pokud ČR nepřinese garance, že se změní praxe, tak bude vydáno odůvodněné stanovisko,“ uvedla Jourová s tím, že věc může skončit až u Evropského soudního dvora, kde by Česku hrozila v případě porážky pokuta. Zajímavé je, že toto řízení proti Česku formálně spadá právě pod eurokomisařku Jourovou, kterou do Bruselu nominovala … česká vláda.

applebywagon

My samozřejmě chápeme, že za půl míče měsíčně a s výhledem na důchod ve výši 9 000 „ojro“ musí soudružka komisařka v bruseli nějakou činnost předstírat, ale měla by si snad zachovat alespoň špetku soudnosti. Mohla by tedy poněkud zklidnit euromulitikulutrně socialistické hormony, vyrazit mezi lidi a vyslechnout jejich názory. Jeden z velmi zajímavých se objevil na facebooku a my jej doporučujeme k přečtení nejen jí:

Vážená paní Jourová,

dnes do našeho malého obchůdku, kde jako rekonvalescent trávím většinu doby určené k práci a odkud pravidelně vycházím ke své lékařce a číst parte na nástěnku u parku, dorazil diskriminovaný národnostní menšina. Kluk jako buk, zdraví a sílu by mohl rozdávat.

Svěřil se mi, že mu určitě musím dát na sekáč slevu, jelikož dávky dávno zkapalnil a vlastní jen 20 Kč a když hrdinně zakoupil za tuto sumu tričko, protože jsem mu v rámci sebou nastavených pravidel diskriminace slevu neposkytl a triko bylo v bedně za dvacku, otázal se mne, zda by se u nás nemohl vysprchovat, protože už třetí den spí venku.

I vzplál v mém těle plamen tuplovaného rasismu a vyrazil jsem s ním dveře se slovy, že pokud četl na dveřích „Veřejná sprcha“, měl by si dojít buď k očnímu nebo na doučování do prvního ročníku ZŠ. Za šíleného nadávání tento dobrý člověk odešel a já mám chuť se jít udat do Bruselu, mlátit tam před vaším sídlem hlavou o zem a pak rituálně vetknout ve svůj břich tupou vidličkou normovanou eurokomisařem pro vidličky tak, aby se jí nikdo nezranil.

Kde není zájem být nediskriminován, tam nemá cenu to rozebírat.

A jak neustále opakuji-mám mezi cikány spoustu dobrých, vzdělaných a moudrých přátel, kteří si nad slovy o diskriminaci odplivnou a sami posílají své v menšině většinové spoluobčany do prdele.

Takže tamtéž posílám celý Brusel a pokud se budete zabývat hovadinami, tak se nedivte,že lidé EU nevěří a mají z ní akorát srandu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2017: *****

Tibor Csillaghy 600,- Kč, Nunn s.r.o. 300,- Kč, Jozef Vaškovič 1350,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivana Petrová 300,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Josef Malý 100,- Kč, Flégl kovovýroba s.r.o. 1000,- Kč, Monika Dobruská 200,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Zdeněk Drozen 1000,- Kč, Jiří Tomáš 500,- Kč, Renata Mejzlíková 150,- Kč, Ladislav Janda 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Vrbková 500,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Luděk Procházka 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zima 50,- Kč

***** Celkem za měsíc: 12 850,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.