7.6.2013
Kategorie: Společnost

Pane Nečasi, běžte s těma kecama do p..dele!

Sdílejte článek:

FCB: KAREL RICHTER 07/06/2013

Vážený pane premiére Nečasi,

když jsem v TV viděl a slyšel o „pomoci v hmotné nouzi“, o které jste hovořil, říkal jsem si, klobouk dolů, vláda, premiér se snaží a opravdu jste mi zvedl náladu. Jsem ze Štěchovic, respektive přes vodu, z Brunšova. Dům jsme měli kompletně vytopený i v roce 2002. Takže máme repete po 11-ti letech. Pravda, Vltavská kaskáda „sehrála svou roli“ a místo 2 metrů jsme měli v domě „jen“ 70 cm – mimochodem záměrně jsem vybral fotku z obýváku s akvárkem – paradox …

 

Nyní zpátky k věci, příspěvek v hmotné nouzi:

 

Po vašem slavnostním vyhlášení příspěvku až 51 tisíc a nějaké drobné na osobu, jsme jako rodina vyrazili na Pracovní úřad pro Prahu-Západ s pocitem, že nám stát opravdu pomůže. Po vyplnění formuláře a přiložení veškerých potřebných údajů, které tento úřad vyžadoval a stále plni naděje, přistupujeme k úřednici, která nám během pár minut vzala veškeré naděje: manželka je na mateřské, od státu pobírá cca 7000,- , na 10-ti měsíční dceru pobíráte příspěvky, vy jste živnostník, oba rodiče máte v důchodu, každý z nich dostává důchod cca 7500,-. Co tady vlastně děláte? Tady se žádá o hmotnou nouzi ….!

 

I přes další dotazy byl pracovní úřad neoblomný. Jsem sice živnostník ale už 2 měsíce bez příjmu, jelikož jsem na neschopence a léčím se po operaci přetržené Achillovy paty. To úřad ale nezajímalo. Podle jakých si tabulek Pracovního úřadu si žijeme „výrazně“ nad hranicí životního minima, takže od státu už nemáme nárok ani na špinavej hadr….

 

Pane Nečasi, běžte už s těma kecama do PRDELE! Lžete lidem, slibujete to co jim nikdy nedáte! Celé povodně, je jen obrovský průser státu a nikoho jiného. Kecy o tom jak se to zvládá, jak je Vltavská kaskáda úžasná …. JDĚTE I S TĚMITO KECY DO PRDELE!!!

 

 

Pro koho je tedy hmotná nouze? Snad ne pro bezdomovce, kriminálníky a permanentně nepracující zevlouny a zloděje? Ten formulář tomu odpovídá! Takže všichni, koho jsem teď uvedl, nebojte se vyrazit na Pracák! Dostanete každý nebo každá víc jak 51 tisíc, za to že neděláte, protože se vám prostě nechce. Já to jako živnostník-parazit přeci unesu!

 

PS: dneska se vytasil s další perlou pan ministr financí Kalousek: Živnostníci a firmy zasažené povodní nebudou platit za rok 2013 daně, nebo alespoň částečně jim budou sníženy…. Další populistický kec v předvolebním vábení! Pane Kalousku, jsem živnostník. Za rok si vydělám „tak moc“ že ani daně neplatím. Ve švarc-systému nejedu, živím se poctivě. Jak se mne asi dotkne váš velkorysý „dar“?

 

Takže pane Kalousku, JDĚTE S TĚMI KECY DO PRDELE RUKU V RUCE S NEČASEM!

 

PS2: pane Prezidente Zemane, vaše gesto s Hradní stráží, to byla ale kravina co?

 

Než něco příště vypustíte, tak si míň přihněte a vaše nekonečné rýpání do čehokoliv a kohokoliv ničemu taky nepřidá! Radši si na Bulovce nebo v Bohnicích dohodněte alespoň ambulantní léčbu vaší chronické virózy.

 

S pozdravem všem,

nasraný a vytopený občan!

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2017: *****

Tibor Csillaghy 600,- Kč, Nunn s.r.o. 300,- Kč, Jozef Vaškovič 1350,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivana Petrová 300,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Josef Malý 100,- Kč, Flégl kovovýroba s.r.o. 1000,- Kč, Monika Dobruská 200,- Kč, Magdaléna Machová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Zdeněk Drozen 1000,- Kč, Jiří Tomáš 500,- Kč, Renata Mejzlíková 150,- Kč, Ladislav Janda 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ivana Vrbková 500,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Luděk Procházka 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 12 500,00 Kč *****

Děkujeme!
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.