4.1.2014
Kategorie: Společnost

Palestinské velvyslanectví terorismu v Praze

Sdílejte článek:

MIROSLAV VÁCLAVEK 04|01|2014

„Fatah neuznává izraelské právo na existenci, ani jsme nikdy nežádali jiné, aby tak učinili.“ Rafik Natše, přední činitel palestinské teroristické organizace Fatah. 

 

 

V ulicích našich měst téměř nestačily utichnout všechny hlasité projevy, jimiž obyvatelstvo vítalo příchod Nového roku 2014, když ulicí s bizarním názvem Internacionální, otřásla exploze, ke které došlo v domě sloužícího jako údajná palestinská ambasáda.

 

Ohavná stavba vypovídající o míře nevkusu jejích obyvatel, stejně jako o jejích cílech a prostředcích, se otřásla v základech a ještě než se stačil usadit zvířený prach a zplodiny výbuchu, začaly se rojit prohlášení k incidentu.

 

Mluvčí „ambasády“ a „ministr zahraničních věcí“ téhož „státu“ se začali častovat rozpory ve svých výpovědích o důvodu výbuchu uvnitř útrob záhadné budovy, jakoby spolu hráli mariáš a přebíjeli se trumfy založenými na lži.

 

Aby nakonec, jak bylo možno očekávat již od samého počátku, z tohoto incidentu nakonec viribus unitis obvinili izraelské tajné služby, neboť „velvyslanec“, který se ráčil odebrat k huriskám slibovaným sebevražedným atentátníkům, byl dozajista mučedníkem a jeho skon tak nechť slouží k propagandistickému působení na masy světové veřejnosti, která v tato slova ještě ráda uvěří.   

 

O původu trhaviny, která ráčila pana „velvyslance“ obdařit zraněními neslučitelnými se životem úplně totožně jak tomu činí palestinští a jiní teroristé svým obětem, stejně jako o zbraních nalezených v budově „palestinské mise“, samozřejmě ze strany „zastupitelského úřadu“ nepadlo ani jedno slovo.

 

Pochopitelně, toto hrubé a flagrantní porušení jak zákonů hostitelské země, tak mezinárodní úmluvy o zastupitelských úřadech, je předákům palestinského terorismu, kteří tvoří páteř, podstatu a strukturu toho, co je vydáváno za palestinský stát, krajně nepříjemné, neboť to vypovídá o nich samotných a naprosto beze slov.

 

Stačí se totiž jen dívat, jak jsou evakuovány okolní domy s obyvateli hostitelské země, protože se bezpečnostní orgány této země zcela oprávněně domnívají, že budova je přímo nadita prostředky sloužícími k páchání teroristických aktů, což se nálezem skladiště zbraní vzápětí i potvrdilo.

 

Jak se ale vůbec mohlo přihodit, že masoví vrazi mají svůj zastupitelský úřad?

 

Jednoduše, je to dědictví komunistického režimu, který těmto zločincům, kteří mají na rukou krev tisíců nevinných obětí, dával všemožnou podporu.

 

Nejenom, že jim poskytoval výcvikové základny, školil je za pomoci instruktorů StB v zákeřných útocích na civilní cíle, protože tak jejich prostřednictvím bojoval proti západu, ale dodával jim i cosi, jako mezinárodní legitimitu a svoji plnou politickou podporu, což je i příčinou existence „palestinského zastupitelského úřadu“ v Praze.

 

Štafetu boje proti Židům, převzali komunisté zcela kontinuálně po nacistech poté, co stát Izrael po svém založení v první válce obhájil svoji existenci a v rozporu s očekáváními Kremlu, se vydal cestou demokracie a prosperity západního světa.

 

To samozřejmě vedlo k zuřivé reakci komunistů, což se odrazilo i v lynčování soudruhů židovského původu o čemž by mohla vypovídat pankrácká šibenice. Jen včasná smrt Josifa Džugašviliho vulgo Stalina, tak zabránila opravdu obrovské tragédii, protože od rozpoutání rudého holocaustu, svět dělily pouhé měsíce.

 

Ale ani opuštění myšlenky vyhlazení židovské populace v zemích komunistického tábora, nijak nevedlo ke změkčení boje proti sionismu, ke kterému se oficiálně přihlásilo a až do svého konce přihlašovalo i komunistické Československo.

 

Dodávky Semtexu mezinárodnímu terorismu (nejenom teroristům islámským a palestinským, ale i IRA), vyráběného v rozporu s mezinárodními úmluvami tak, aby tato trhavina nebyla detekovatelná přídatnými látkami a která vedla například k tragédii Boeingu 747 nad městem Lockerbie, protože právě této trhaviny bylo užito ke spáchání útoku, jsou jenom střípkem v dosud nijak nevyšetřeném podílu ČSSR na mnoha teroristických aktech, spáchaných na celém světě.

 

Nad touto kapitolou velmi nedávných dějin, jejíž aktéři, pachatelé i příbuzní obětí jsou stále živí, se však uzavřela voda státního tajemství a jakožto jediný hmatatelný relikt, tak v Praze zůstalo strašit „palestinské zastupitelství“.

 

Není třeba se ani dohadovat, zda stále slouží svému původnímu účelu, tedy jako buňka mezinárodního terorismu, neboť to dokládá sebevražedný atentát, který na sebe omylem spáchal pan „velvyslanec“, sám člen teroristické organizace Fatah, rovněž jako to, že byla zajištěna celá řada zbraní.

 

Myslím, že jakožto jediné možné řešení se nabízí to, aby si milí „diplomaté“ sbalili své teroristické nádobíčko a odebrali se konečně do pryč.

 

Co myslím tím pryč, je snad naprosto zřejmé.

 

Až opravdu bude existovat stát Palestina. Tedy země, která uzavře mírové smlouvy se všemi svými sousedy včetně Izraele a bude živa z práce svého obyvatelstva, nikoliv z prostředků mezinárodního společenství a to především EU, nechť si naše země vymění své zástupce, namísto střelných zbraní a výbušnin, které k nám jednosměrně prozatím „Palestina“ exportuje.

 

 

Do té doby osoby lze vnímat osoby z budovy „velvyslanectví“ v Internacionální ulice pouze jako velvyslance zla, lži, teroru a smrti.

 

A takovým osobám je nemravné, skandální a protizákonné poskytovat jakékoliv finanční prostředky, včetně míst k zakládání teroristických buněk.

 

Protože tak vytváříme, chráníme a živíme své vlastní vrahy.

 

 

Miroslav Václavek, Šumperk  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč)

***** Celkem za měsíc: 4 875,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
loading...
3 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.