Leila_Khaled
4.10.2017
Kategorie: Společnost

Palestinská teroristka veřejně vystoupila, komunisté aplaudovali vražedkyní žen a dětí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN ZIEGLER

Zabíjela izraelské ženy, zabíjela izraelské děti, unášela letadla, přesto minulý týden pozvali španělští komunisté do Evropského parlamentu palestinskou teroristku Leila Khaled ze zakázané teroristické organizace PFLP.

Komunisté této zrůdě při jejím projevu tleskali vestoje a zatínali ruce v pěst. Naštěstí ne všem se tohle extempore líbilo. PFLP, která se podílela na unášení letadel a vraždění lidí.Český europoslanec Tomáš Zdechovský proti vystoupení palestinské vražedkyně podal protest, s tím, že tohle už je s hranou. „Demokracie má své hranice, to bychom příště mohli pozvat třeba Anderse Breivika nebo jiného teroristu,“ řekl Zdechovský.

Přesně tak. Leila Khaled je obyčejným zločincem, nikoliv bojovnicí za svobodu Palestinců. Vraždy civilistů jsou neomluvitelné v každém případě. Arabští teroristé neuznávají právo Izraele na existenci, a proto nemohou být v žádném případě považování za solidní partnery k jednání. Ti, co auty najíždějí do bezbranných lidí, odpalují bomby v metrech, letištích nebo restauracích jsou gangsteři a islamističtí fanatici. Takoví nemají právo vystupovat v demokratických institucích.

To, že jí aplaudovali komunisté, by nás nemělo překvapit. Rudí soudruzi ze všech zemí už desítky let podporují palestinské radikály včetně islamistických fanatiků, tolerují a dokonce oslavují jejich vraždy. Jako Čech se stydím za to, že tuhle ženu kdysi velebili i naši komunisté a socialistické Československo cvičilo a vyzbrojovalo palestinské teroristy včetně muslimských radikálů.

Je mně rovněž smutno z toho, že některé členské státy Evropské unie jako Francie, Švédsko, Itálie nebo Španělsko podporují Palestince včetně teroristů. Přehlížejí však přitom, že palestinská samospráva nijak nebrání vrahům z Hamasu nebo Hizballáhu v útoku proti Židovskému státu. Stejně tak šéfka diplomacie EU zahraničí EU Federica Mogherini z nějakého důvodu s Palestinci sympatizuje. Prý mají nárok na vlastní stát. Jistě, ten už mohli mít dávno, kdyby se chovali normálně a nezpochybňovali právo Izraele na existenci.

blogerzie
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
76 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.