milovani
13.10.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Oživte svůj milostný život a utečte od stereotypu

Sdílejte článek:

Máte teď trochu sušší období, co se sexu týče? Potřebujete něco, co by mu dodalo lesk z minulých let? Nebo zkrátka hledáte způsob, jakým si to trochu víc užít? Naštěstí existuje spousta možností a vychytávek, jež dají vašemu sexuálnímu životu nový nádech. Stačí se jen porozhlédnout a vybrat to, co se vám bude líbit.

Experimentujte se svým partnerem/partnerkou

Pokud už jste vyčerpali všechny nápady a v posteli střídáte pořád ty samé polohy, je jasné, že vás chuť na sex pomalu omrzí. Existují ale i jiné možnosti. Sexshop pro vás bude tou správnou variantou. Nejlépe společně s partnerem se podívejte po věcičkách, které vás zaujmou, a potom si vyberte ty, které pak i sami vyzkoušíte. Už samotné prohlížení všech těch erotických hraček vás oba pěkně nažhaví.

Pořiďte si domů erotické hračky

Jste na stránkách sexshopu poprvé a nevíte si rady? Nebo jen hledáte novou inspiraci? Nebojte, poradíme vám a vy už si pak bez problémů vyberete.

Takovým klasickým prostředkem k povzbuzení sexuálního vzrušení jsou afrodisiaka. Existují v různých formách, a tak se liší i způsob jejich aplikování. Najdete je jako deodorant, mastičku nebo si je zkrátka nakapete do úst. V takovém případě si můžete vybrat i příchuť. Váš sexuální zážitek bude pak nesrovnatelný s těmi předcházejícími.

Další výbornou pomůckou jsou lubrikační gely. Pomáhají snižovat tření lubrikací pokožky, a tím vám zpříjemní požitek ze sexu. Na výběr máte různé lubrikační gely. Liší se zejména tím, na jaké bázi jsou vyrobeny a jak fungují. Například vodní nejméně dráždí pokožku a silikonový zase lubrikuje více než vodní.

Chcete-li si ale koupit něco také pro sebe, mohla by vás zaujmout například vakuová pumpa, díky níž zažijete naprosto nový prožitek z erekce. Pumpa se přiloží na penis a pomocí balonku je odsáván vzduch, čímž dochází ke snižování tlaku uvnitř válce. Tím dojde ke zvýšení krevního tlaku uvnitř penisu.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.