marksova
27.4.2017
Kategorie: Společnost

Otevřený dopis Marksové-Tominové

Sdílejte článek:

VÍTĚZSLAV DOBEŠ

Vážená paní ministryně,

obracím se na Vás jako plátce důchodového pojištění, který s tímto umolousaným, opět téměř bolševickým státem komunikuje již několik let prostřednictvím datové schránky. To je taková, něco jako emailová schránka (provozuje ji ministerstvo vnitra pod vedením Milana Chovance – to je Váš spolustraník).

Přestože státní úřady a podobné organizace mají povinnost sdělovat mi svá moudra výhradně prostřednictvím datových zpráv (pokud jsem držitelem datové schránky), nikoli v papírové podobě, Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ – skoro jako ČSSD, že jo?) mně opakovaně zasílá příslušné informace také vytištěným dopisem. Někdy mi to prostě přijde do datové schránky, jindy zase do fyzické (poštovní) v místě mého bydliště.

Již v loňském roce jsem v telefonickém rozhovoru žádal jakousi pracovnici ČSSZ, aby mně veškerou agendu zasílali pouze prostřednictvím datové schránky. Odpověď té dobré ženy si pamatuji dodnes: „Milej pane, úplně na rovinu: spousta kolegyň má tady problém s kopírkou a vy byste chtěl, abychom vám to posílali do datovky!“

Vážená paní ministryně, chápu, že máte strašnou honičku se všemi těmi báječnými nápady, jako je například ochrana zaměstnanců před stresem a podobně, ale zkuste, prosím, nejdříve nastavit fungování ČSSZ tak, aby její komunikace měla parametry 21. století.

Už jsem se tak nějak smířil s realitou, že většinu tuzemských sociálních demokratů – za zářivými úsměvy pro voliče a sliby všeho druhu – zajímá pouze to, co by kde ukradli, nebo alespoň zadarmo sežrali a vypili, ale to určitě není Váš případ. Vy jste nepochybně jiná. Věřím tedy, že té „sociálce“ opravdu domluvíte!

Děkuji, a přesto s přáním drtivé volební prohry ČSSD

Váš

Vítězslav Dobeš

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 2 772,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.