freedom_of_speech_by_guido101
11.12.2017
Kategorie: Společnost

Ostudný politický soudní proces potírající svobodu slova pokračuje

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL OPL

Gauneři a zločinci, kteří naší zemi způsobili mnohamiliardové škody a spáchali všemožné trestné činy vč. násilných, běhají po svobodě a smějí se. A náš údajný demokratický systém a údajný právní stát současně popírá svobodu slova a šikanózně honí lidi po soudech.

.
Ekonomických gaunerů dokážeme všichni vyjmenovat spousty a ještě se na ně musíme dívat v televizi, kde jsou z nich děláni VIP. To jsou ti, kterým vděčíme za rozkradení naší země a otročení za třetinové mzdy. A vidíme to léta.

Novinkou ve vnímání dobra a zla v naší zemi je příběh odsouzeného násobného vraha, který dostal milost, stal se mediálním hrdinou  a čekám, kdy z něj bude vyroben „Míra Dušín“. Médii je nám podsouváno, jak úžasný člověk to je. Nikoho nezajímá, že mimo oné násobné vraždy má velmi pestrý trestní rejstřík z minulosti.

Doslova tragikomedií je příběh Janouška, který zjevně nikdy neodsedí alespoň to, co mu bylo tak složitě pravomocně uloženo.

Otřesnou ukázkou neschopnosti státního aparátu je zproštění obvinění všech obžalovaných v tragické kauze Studénka, kde se ani po 9 letech mrtví, pozůstalí a ranění spravedlnosti nedočkali. Žádný jiný možný viník dohledán nebyl …

A obdobných kriminálních kauz se skutečnými poškozenými, kteří se ze strany státu nedočkají spravedlnosti je celá řada.

Ale aby si státní aparát vyléčil své mindráky z toho, že není schopen a ochoten trestně stíhat skutečné zločince, pouští se do politicky vykonstruovaných kauz s odpůrci stávajících poměrů v naší zemi. Jsou účelově stíháni, souzeni a odsuzováni lidé, kteří jen využívají základního lidského práva na svobodu slova. To je skandální, nedemokratické a naprosto nemravné.

Jedním z těch, kdo aktuálně čelí obdobné šikaně je Adam B. Bartoš, který již byl v jednom případu projevu slova pravomocně odsouzen (na podmínku). Nyní stojí před soudem opakovaně, opět za projev slova a je zjevné, že ho státní mašinerie chce dostat do kriminálu.

Bez ohledu na to, jak osobu Adama B. Bartoše vnímáte, nemělo by nikomu z Vás být lhostejné, že jsou v naší zemi realizovány takovéto politické procesy. Ono se to velmi lehce může stát komukoliv z Vás. Státem placení udavači totiž monitorují už i veškerý internetový prostor, o reálném světě ani nemluvě.

Kdo má odvahu vyjádřit svůj nesouhlas s novodobými politickými procesy, tak se může osobně dostavit dne 14.12. v 9:30 do budovy obvodního soudu pro Prahu 1, jednací síň č. dveří 23 (přízemí), Ovocný trh 587/14, Praha 1, kde bude líčení s Adamem B. Bartošem ve druhé kauze pokračovat.

Kdo chce pomoci vyjádřit svůj nesouhlas jiným způsobem, tak ať alespoň šíří povědomí o celé této skutečnosti.
Předem Vám všem moc děkuji.

Pavel OPL, poradce prezidentského kandidáta, předsedy strany ROZUMNÍ, p. Petra Hanniga, pro oblast vnitřní bezpečnosti

pavel-opl
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.