orban2
11.12.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Orbán: Míšení kultur nepovede k vyšší kvalitě života

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Senátor Steve King z Iowy, o kterém Středoevropan psal už v březnu v souvislosti s jeho tehdejším výrokem, že “kultura a demografie jsou naším osudem. Nemůžeme obnovit naší civilizaci cizími dětmi,” americké levici znovu “zvedl mandle.”

Tentokrát se pustil do jejich mantry, kterou je diverzita, neboli rozmanitost, a to rasová, sexuální, náboženská, jen ne politická, protože levice diverzitu v názorech nerespektuje.

King použil výrok maďarského premiéra Orbána “míšení kultur nepovede k vyšší kvalitě života, ale nižší.” A připsal k tomu vlastní komentář negující klasické heslo progresivistů – Diverzita není naší silnou stránkou.

Orbán se takto vyjádřil ve čtvrtek večer v rozhovoru pro televizní stanici Echo, kde mluvil o žalobě, kterou chce EU na Maďarsko, Polsko a nás podat. Kromě ukázaní prstem na miliardáře Sorose, který podle Orbána za tímto tažením stojí, promluvil o tom, proč Maďarsko tak moc imigranty odmítá.

“Je zde rostoucí propast mezi tím, co si o migraci myslí lidé západní Evropy, a co dělají jejich vůdci. A tato propast může růst jen do určitého bodu, kdy lidé své vůdce vyhodí. Nakonec bude většina následovat náš postoj.

“Maďarsko by se mělo poučit z chyb Západu. Míšení kultur nevede k větší kvalitě života, ale k nižší. Tomu musí být zabráněno, dokud je čas.

“Ti, kdo migraci podporují skutečně věří, že míšení kultur je cesta k rozvoji lidstva. To může být inspirující, ale je to proti zdravému rozumu.

“Přijímání lidí ze vzdálených kultur mezi nás nepovede k nádhernému životu, ale k paralelním společnostem. Importujeme nenávist, antisemitismus, konec rovnosti žen a svobody náboženství,” řekl Orbán.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
155 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.