o3
28.7.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Odpadkový koš jako důstojná součást interiéru

Sdílejte článek:

(PR) 28|07|2016

Odpadkový koš nemusí být v domácnosti nebo provozovně vždy jen nepříjemnou pěstí na oko. Vyberete-li ten správný, bude plnit nejen funkci praktickou, ale i designovou. Nebo jej můžete alespoň prakticky skrýt.

Příjemný hladký design

o1Pokud chcete, aby odpadkový koš váš interiér ozvláštnil, nikoliv hyzdil, pak jsou správnou volbou odpadkové koše Hailo. Tato společnost nabízí odpadkové koše ve vysoké kvalitě, které vám nabídnou jak funkčnost a praktičnost, tak i zajímavý design. Ti odvážnější mohou zvolit některou z barevných variant, na své si ale přijdou i konzervativnější typy s preferencí košů šedých, černých, bílých či stříbrných.

Nejhygieničtější varianta: bezkontaktní koše

o2Zejména v kuchyni, ale i jinde člověk ocení koš, kterého se nemusí dotýkat: bezdotykový koš. Zaprvé je to o mnoho hygieničtější, kromě toho i velmi praktické: i s plnýma rukama můžete aktivovat čidlo a neriskujete, že vám větší kupa odpadků popadá. Je samozřejmostí, že cena je mírně vyšší, než jak je tomu u košů bez elektronických součástí, rozhodně se však nejedná o zbytečně vyhozené peníze.

Na své si přijde každý

Komu se možnost vystavit elegantní koš na odiv přece jenom nezdá, ten má možnost si pořídit vysoce kvalitní vestavný odpadkový koš – takové nádoby se nejčastěji používají ve skříňkách v kuchyni. Koš je tak při ruce a stále blízko, ale zároveň o něj člověk nezakopává.

Dnes již standardem jsou také koše na tříděný odpad se společným víkem – dělí se obvykle na dvě nebo tři části a těší se čím dál tím větší oblibě, což dělá jistě radost zejména ekologům. Pravda je taková, že třídění odpadu je s jedním speciálním košem bezpochyby snadnější.

Ať jsou vaše preference jakékoliv, odpadkové koše Hailo nabízí velmi slušný nadstandard jak v oblasti designu, tak funkčnosti a kvality.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč, JIří Fridrich 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 322,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.