ZemanovoTriko_jpg_500x500_q95
28.5.2017
Kategorie: Humor

Obsese naším nejvyšším stoupá

Sdílejte článek:

RED HOOK

Proběhl summit NATO. K novým budovám, kde teď NATO sídlí, došli lídři pěšky. Jen toho našeho vezli na lafetě. Působil na mě dost sklesle, stařík. Trochu mi připomínal ministra Nejedlého. Těsně před tím, než skonal.

Summit NATO byl krátký. Pár projevů, které vyslechli lídři Aliance ve stoje. Samozřejmě mimo našeho. U jednoho z projevů se postaral o milý rozruch mluvčí Ovčáček, který Nejvyššího našel v technických prostorách za pódiem a vezl ho na sál.

Ve tváři měl výraz odhodlání a na sobě triko s nápisem „Bejby nebude sedět v koutě, pičo!“. Většina posluchačů si úlevně vydechla, protože si mysleli, že vosery s projevama končí a začíná animační program. Trvalo asi hodinu, než je organizátoři sehnali dohromady.

Mezitím se ten náš zase ztratil.

Jo, vyšetřování dětského porna umístěného na hradních serverech pokročilo. Podle nejnovějšího infa nejde o dětské porno, ale o naturalistický časosběrný snímek „Granny funny“. Na hradní servery nebylo umístěno z Alabamy, která je vpravo nahoře, ale z Čukotky, která je přesně uprostřed, aby se každý trefil.

Tak.

Náš minulý Nejvyšší Vašku dopsal další slohovou práci. Drtivá většina z nás má své nepovedené slohové práce kdesi vzadu v šuplíku. Ne tak Vašku. Ten je nechává svázat a vystavit. Byla kvůli tomu založena zvláštní firma, tzv. „Levné knihy“, která se o vydané věci našeho exprezidenta stará.

Exprezident k tomu poznamenává, že levné neznamená laciné. Já bych k tomu dodal, že i jako levné mi to přijde docela drahé. Levné knihy prosperují. Je ale otázka, jak ještě dlouho, protože podle poslední zprávy z Lukoilu Rusákům dochází ropa a trpělivost.

Se nedivim.

V Nuslích nás čekaj modrý zóny. Další z píčovin, kterejma nám ti nahoře ztrpčujou život. Je to pouze a jen o penězích, které se vytáhnou z kapes plebsu. Jinak je to jen další chaos. Nic jiného.

Poslední – četl jsem titulek, že primátorka Krnáčová a zastupitel Stropnický chtějí vytlačit SUV. Mi to přišlo nechutný. Dost nechutný. Jako asi to není trestný, ale stejně mi to přišlo přes čáru. Pak jsem si všim, že to chtěj vytlačit z Prahy. No, teď už tomu nerozumím vůbec. Radši pryč od toho.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, co je to lafeta. Jsem jim řekl že je to takové oné, na kterém se sveze jen někdo a jen jednou.

Dnes bude hezky. Zahrádka, tanyny, pivo a zpěv. Nic jiného se při pátku dělat nedá.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 2,75 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.