zaoralek
20.5.2017
Kategorie: Společnost

O nejhloupějším sociálním demokratovi

Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Přestože premiér Sobotka se svěřuje, že je zavalen maily, vyjadřující mu bezvýhradnou podporu, po volbách se už s ním příliš nepočítá. O předsednictví ČSSD si to mají mezi sebou rozdat Chovanec se Zaorálkem.

.
Hlavu mi dělá především Zaorálek, o kterém pravidelně píšu jako o tlachalovi – nejhloupějším sociálním demokratovi… a najednou bác, je z něj kandidát na lídra ČSSD.
.
Je sice pravda, že pan Lubomír v posledních měsících úspěšně zvládl některé náročné veletoče včetně účelového ochlazení sympatií k přijímání migrantů – tak říkajíc chytil správný vítr, ale na věci to příliš nemění.V případě Lubomíra Zaorálka tak existují jen dvě možnosti.
.
Buď se v něm tedy fatálně mýlím – těžce mu křivdím a přijdu do pekla, nebo se sociální demokrati momentálně nacházejí až v takovém příšerném srabu, že už nemají nikoho lepšího nežli tyhle kecaly.
.
Na druhé straně – ale proč by po sociálnědemokratických gigantech typu Grosse, Špidly... nemohl následovat i takovej Zaorálek, že…?
.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.