O Natálce a 5. výročí útoku ve Vítkově „demokratická“ média vědí. A co Patrik?

Sdílejte článek:

OD: OTTO CHALOUPKA 20|04|2014

Noc, sedím u počítače a řeším zanedbanou poštu. TV jede, na ČT24 Marta Pilařova dojatým hlasem připomíná události z Vítkova, případ popálené Natálky. Na obrazovce Natálka, nějaká děvčata (příbuzní?) a ustaraná starostlivá maminka Natálky. Připomenuté rovněž výjimečně vysoké tresty pro partu bílých pitomců, kteří ten dům zapálili.

 

 

Nějak jsem postrádal zmínku o malém Patrikovi, kterého dva cikánští hajzlové brutálně týrali několik hodin, aby ho pak nechali zemřít na opuštěném místě. Jenom s dávkou štěstí a nesmírného úsilí se zbídačenému Patrikovi podařilo vyhledat pomoc. Stejně jako tisíckrát omílaná a připomínaná Natálka a její pečlivá a starostlivá, v okolí oblíbená, zodpovědná rodina, ponese si i Patrik a jeho rodina následky po celý život.

 

Jenomže – Natálka je cikánka, tak se z ní všichni posereme, kdežto Patrik je bílý Čech, a tak jeho utrpení a detaily o cikánských hajzlech, kteří ho zmrzačili jen proto, že je bílý, Česká televize (veřejnoprávní, nezávislá a objektivní) nepovazuje za důležité. Také samozřejmě není nutné zmiňovat směšné tresty, které obdrželi cikáni za pokus o vraždu.

 

Je nutné udělat v naší zemi pořádek. Stejná pravá a stejné povinnosti pro každého, kdo tady chce žit. Ať se to Evropské unii a všem lidskoprávním organizacím libí nebo ne, musíme se ozvat a začít hájit naše vlastni zájmy. Naši europoslanci neudělali pro Českou republiku nic pozitivního (dnes jsem v TV slyšel, že se tam řeší spotřeba plastových sáčku; opravdu důležité, zvláště v době, kdy Evropské země stojí na prahu katastrofy – zaplavení Islámem, rostoucí porodnost a agresivita cikánů), pánové Sobotka a Dienstbier (a další jim podobní lumpové) ohrožuji svým postojem bezpečnost země a jejich obyvatel, což z nich děla zločince a jako k takovým je potřeba k nim přistupovat.

 


Blíží se volby do Evropského parlamentu; pošleme tam zase bandu neužitečných tlachalů? Nebo tam pošleme nebezpečné lháře a škůdce, kteří kandidují za některé strany a slibuji vyšší zaměstnanost a další nesmysly a lži? Pošleme tam hájit naše zájmy člověka, který má až nepříjemně blízko k cikánům a může se chlubit jejich dlouhodobou obhajobou?

 

Nebo tam konečně pošleme někoho, kdo v EP dokáže hájit Českou republiku, nebojí se ozvat a bude za naší zemí bojovat bez ohledu na to, co tato mizena vláda na to bude říkat? Bude někdy tento národ myslet? Anebo se necháme oblbovat Sobotky, Dienstbiery, Marksovými, Samkovými a dalšími zrádci, dokud nás nezaplaví primitivní hordy, které zničí všechno, co jsme tu po staletí budovali… Včetně nás.

 

Chci stejný metr všem! Ne dvojí metr, tedy jak to chodí dnes: rovnost před zákony podle barvy pleti.

 

ZDROJ: Otto Chaloupka

 

 

Pro osvěžení paměti. Srovnání a obrázek o spravedlnosti si udělejte sami. 

Za útok na Patrika místo 10 let dostal agresor jen 5 let ve vězení!

Za útok na Natálku dostali útočníci 2×20 let a 2×22 let ve vězení!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.