DV1
19.6.2017
Kategorie: Kultura a tipy

O dobroty z masíčka nepřijdete ani o dovolené

Sdílejte článek:

Masové dobroty nikdy nevyjdou z módy a maso je základem běžných i speciálních pokrmů. Proto je důležité vybírat si takové, které je přímo z české produkce a nese známku české kvality.

Stejně jako maso ze statku Pochvalov. Jedná se o ověřené a poctivé české malovýrobce, kteří získávají vepřové maso z vlastního a poctivého chovu. Tak jako chov probíhá bez různých medicínských přísad pro narození co největšího počtu selátek a urychlovačů růstu selat, tak i masové výrobky jsou zcela bez chemických přísad a konzervantů.

DV2

Konečný zákazník si opravdu pochutná a získá kvalitní české maso, které bude mít při ruce kdykoliv dostane chuť na něco dobrého.

A co víc. Díky poctivému balení jak v masových balíčkách, tak ve sklenicích, si můžete maso dopřát i na pravé české dovolené. Stačí si představit stanování, kempování nebo nádhernou chatu či chalupu v přírodě a vaše hladová bříška budou doslova volat po poctivě připraveném guláši a dalších pochoutkách české i světové kuchyně.

O dobré jídlo tím pádem nepřijdou ani rybáři, kteří poctivě sedí u rybníka a snaží se o svůj první či několikátý úlovek. Při tom čekání zajisté padne vhod něco chutného pod zub.

Například v podobě domácí vepřovky, kterou máte připravenou v praktické sklenici. Stačí už jen chleba, cibulka, okurka i paprička a pochutnáte si natolik, že zapomenete na to, že máte políčeno na pořádného sumce v rybníce. Je pak velice těžké se rozhodnout, zda oželit velkou rybu nebo poctivou domácí vepřovku, která je konzervovaná pouze solí a kmínem. A z této sklenice můžete mít nejen rychlovku, ale také další pokrmy, kterými můžete nakrmit všechny rybáře kolem. Díky poctivému masu přímo ze statku už nebude rybaření nuda.

Ať už si vyberete masové balíčky, sklenice plné tradiční vepřovky nebo masíčko uzené, které je novinkou na trhu produktů statku Pochvalov, vždy to bude volba české výroby statku, který se snaží o tradiční chov i výrobky a spravedlivě nese titul české výroby a produktů.

Poskytnete tak sobě, rodině i přátelům chutné produkty pro stravování bez jakýchkoliv přísad, které jsou vhodné i pro děti. Pro nákup, nebo další informace stačí přejít na náš web http://www.domaci-veprovka.cz/.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2017: *****

Hana Lišková 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Tomáš Foldyna 1215,14 Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, David Kostelník 500,- Kč, Daniela Janková 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 565,14 Kč *****

Děkujeme!


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.