zakaz_koureni_restaurace_2-e1427633416273
7.12.2017
Kategorie: Společnost

Nový premiér a v knajpách se dál bude nekouřit

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak máme premiéra, matko. Je jím ekonomický imigrant, který doma pod Tatrami neměl ustláno od doby, kdy si pohladil první ovci. Odešel do světa a nadělal jmění, na které jsme se mu skrzevá dotace složili, protože náš národ má obecně rád úspěšné a pracovité, kteří jsou, jak říká náš Taťka Nejvyšší, solí všeho prejtu. Před časem sice říkal, že jsou cukrem všeho, ale názory nemění pouze vylitý debil, což říkal taky.

Nový pan premiér je trestně stíhaný, ale Taťka Nejvyšší povídal, že to nevadí, protože jak on sám již drahný čas tvrdí, pokud je někdo stíhán, znamená to, že je tím, kdo je honěn, tedy že je opak těch, co marně honí jiné. A že pokud má někdo náš národ posunout za hranice Země Nezemě, je to pouze ten, kterého s ruměncem v tváři honí i názoroví oponenti. Marně.

Paulo Coelho k tomu dodává, že pokud po tobě jdou benga, neznamená to, že nemůžeš vlastnit krávu. Václav Klaus mladší, co si s novým premiérem vyměňuje valentýnky doplňuje, že můžeš vlastnit i ovci, nebo dvě.

Taťka Nejvyšší novému panu premiérovi doporučil, aby se zastavil v Lánech u hrobu jakéhosi Masaryka, což je Neznámý vojín, kterého se podařilo dohledat v matrice. Že je to taková česká tradice, kterou by měl, když už se v naší zemi usadil, dodržet. Že je to něco jako šibřinky. Pan nový premiér souhlasil. Že se tam staví cestou z Řep, až pojede od hrobu Václava Babinského, kterému chce poděkovat za vše. Že vojínu Masarykovi vezme sazenici řepky olejky a petku žinčici. Ufff.

Já když ty dva viděl vedle sebe, přišli mi jak Duo Yamaha po infarktu. Totál zabroušený karafy. Ach jo.

A v knajpách se dál bude nekouřit, protože změkčení v Senátu neprošlo. Protože kouření je škodlivé. Na rozdíl od chlastu. 

Mi už je to jedno. Naštěstí jsem zažil dobu, kdy tohle omezení nebylo. Kdy jít do knajpy bylo o popelníku a pivu a utopencích a řečech o všem a o ničem. Kdy se do zahulených čtyřek netahali haranti. Kdy chlap šel na pivo a tečka. Cigáro k tomu automaticky patřilo.

Mělo se to nechat na hospodských. Žvlášť když všichni uvědomělí tvrdili, že nekuřáckých hospod, ještě před zákazem, bylo víc než těch s popelníkama.

Nepobírám, proč nám těch pár zahulenejch putyk nenechali. Proč je tak serem.

Možná je to tím, že tohle sešněrování životů, tenhle inženýring lidskejch duší vymejšlej debilové, co pod výrazem „jít lejt“ si představujou rozpustilý slovní fotbal v Mléčném baru u kombuchy. Možná.

To by se jeden vaše velebnosti fakt zblil.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli náhodou nepřestanu kouřit. Jsem jim řekl, že ani omylem. S cigárem jsem se narodil, s cigárem taky umřu. 

Dnes je sice slunečno, ale jinak to za moc nestojí. A bude to tak až do jara.

To je zatím vše.

Autor: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.