140318_Z KOMINA SE KOURI
4.10.2017
Kategorie: Ekonomika

NeTOP 09

Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Tak prý nám „TOPka“ chystá další překvapení. Cituji z Neviditelného psa: TOP 09 představuje konkrétní plán pro vyčištění ovzduší a výrazné snížení závislosti na fosilních palivech. Navrhuje zavedení uhlíkové daně, která po vzoru progresivních zemí EU napraví systém obchodování s emisními povolenkami a navíc nově zpoplatní i škodlivé pálení uhlí v domácnostech.

„Škodlivé pálení uhlí“? Probůh… Mám neblahý pocit, že problém již zmiňoval. Připomenu: Žiji na samotě. Plynovod sem nevede, cisterna nezajede. Nemohu tedy nijak sponsorovat kamarády páně Kalouska z plynařských spolků, i kdybych nakrásně chtěl. Jistě, mohu topit i jinak (viz. „Topení Prasetem“, NP – humor).

Jojo, jak je to dlouho, co podobný dementní nesmysl pokládal jen za haha-humor? Pár dní, týden?!! A ona je to, pohříchu, opět realita! Tak jako se vším, spojeným naší slavnou EU…

Takže, sumec sumcárum: s „TOPkou“ si už asi nezatopím. Ledaže bych si po jejich vzoru řádně nakradl a do svého luxusního zámku na kopce vršíčku zavedl plynovod přímo z Quataru, že. Případně, ve shodě s oficiální doktrínou EU, uvěřil v globální oteplování, tedy že vlastně žádného topení nadále ani nebudu potřebovat… Eh.

No nic. Co k takové zrůdné šílenosti říci?

1) Lze jen doufat, že partička arogantních zbohatlíků pod názvem TOP09 se do parlamentu skutečně nedostane. Netřeba lítosti, chlapci dozajista nezahynou. Oni ti různí „Hávové, Šťávové..“ apod, kteří se díky našim TOPrytířům dostali ke svým miliardám, se o hošíky jistě dobře postarají. Nebo jim aspoň dají nažrat šlichty, no.

2) Pokud kdo doposud myslí, že nápady EU typu „kdo nemá na autě gumy Muchilin, které přispívají na naši multikulti-kampaň, nesmí na cesty!“ jsou holý nesmysl a hnusné pomluvy ze strany nepřátel tohoto velmi dobře výdělečného (tedy, pro své exponenty..) náckovského spolku, nechť se zamyslí.

A dál volí všechny ty řepkové magnáty, a jim podobné.

franek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.