kreslo
13.7.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nenechte se během práce v kanceláři omezit bolestmi

Sdílejte článek:

(PR) 14|07|2016

Téměř každý, kdo pracuje v kanceláři, se jistě setkal se situací, že byl po několika hodinách v práci celý rozlámaný a všechno ho bolelo. Setkáváte se s tím každý den? V tom případě by stálo za to uvažovat o pořízení kvalitní kancelářské židle. A to ne jen tak obyčejné, ale kancelářské židle zdravotní.

Přesto, že sezení v kanceláři se zdá být nenáročné, opak je pravdou, dlouhé sezení totiž není pro naše tělo přizpůsobené. Během něho dochází k ochabování svalů a zatěžování určitých částí našeho těla, což může způsobit bolesti, či dokonce vyhřeznutí plotýnek. Kancelářská židle zdravotní Vám může pomoci předcházet zdravotním problémům, či od nich dokonce pomoci.

Seďte aktivně, seďte zdravě

Nemáte představu, v čem je zdravotní kancelářská židle jiná, oproti té klasické? Je to především v nestabilní plošině, nebo polovině míče, které jsou místo sedáku a nutí nás tak udržovat takzvaný aktivní sed. To znamená, že musíme udržovat rovnováhu. Co tím získáme?

  • Posilování svalů břicha, pánevního dna, zad a bránice
  • Držení vzpřímeného sedu
  • Úlevu od bolesti

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví a dobrou kondici a zbavit se nepříjemných bolestí, potom by pro Vás mělo být pořízení takové kancelářské židle jasnou volbou. Jestliže nás během práce něco bolí, pak je téměř nemožné plně se na svou práci soustředit a nemůžeme podávat tak kvalitní pracovní výkony. Proto se Vám investice do kvalitní židle do kanceláře opravdu vyplatí.

Navíc se nejedná ani o investici příliš vysokou, neboť pokud víte, kde nakupovat, je to skutečně částka téměř zanedbatelná, když vezmete v potaz výhody, které Vám přinese. Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku kancelářských židlí za opravdu skvělé ceny. Ty nejvýhodnější nabídky najdete v kategorii kancelářská křesla akce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2017: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Jan Šedý 50,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Záhumenský 50,- Kč, Tomáš Foldyna 998,40 Kč, David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 048,40 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.