rapemuslim
18.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý soud: Radnice musejí ubytovat sexuální násilníky z řad imigrantů

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Soud v Německu rozhodl, že radnice musejí přijímat imigranty odsouzené za sexuální delikty, kteří jim budou posláni, i když hrozí jejich recidiva.

rozhodnutí došlo v případu radnice v Hasslochu, kde 20 tisíc občanů podepsalo petici proti tomu, aby sem byl poslán neúspěšný žadatel o azyl, který si odseděl tři roky ve vězení za sexuální násilí.

Vyšší administrativní soud v Koblenci následně petici odmítl a rozhodl, že umístění azylanta neporušuje žádný zákon.

Obyvatelé byli znepokojení především proto, že imigrant je pod přísným dohledem a je součástí zvláštního programu pro zločince, u kterých je vyšší pravděpodobnost, že svůj čin zopakují. Psychiatr, který muže vyšetřoval, mu také předepsal prášky na kontrolu jeho psychózy.

Kvůli faktu, že byl muži zamítnut azyl jej místní samospráva nemůže ubytovat v azylovém domě.

Soudce v případu rozhodl o dalším psychiatrickém vyšetření, které má rozhodnout, zda muž v Hasslochu představuje ohrožení veřejnosti.

Zatímco Rakousko přislíbilo, že všechny zločinné imigranty bude deportovat, v Německu to vázne. Deportace neúspěšných žadatelů o azyl nebo ilegálů se téměř nedějí.

Bavorský premiér Horst Seehofer říká, že deportace velkého rozsahu jsou téměř nemožné, protože je levice aktivně blokuje. Následkem toho se mohou neúspěšní žadatelé o azyl a ilegální imigranti v podstatě volně potulovat po Německu, potažmo Evropě.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč, Zdeněk Čech 200,- Kč, Anonymní dárce 200,- Kč, Tomáš Foldyna 874,30 Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Belinda Woldrichová 100,- Kč, Alena Potůčková 500,- Kč

***** Celkem za měsíc: 6 122,30 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.