14.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý ráj pro imigranty se mění na peklo pro Němce

Sdílejte článek:

PETER KRÁLIK 14|10|2015

Spolkový ministr vnitra Thomas de Maizière (CDU) vidí velký počet neregistrovaných uprchlíků v Německu jako „závažný“ problém. Řekl to pro německou stanici ZDF a její časopis Heute.de. Gatestone Institute 1. října zveřejnil zprávu o uplatňování islámského práva šaría v uprchlických táborech v Německu.

„Chodí si, kde chtějí, nerespektují německé instituce, objednávají si taxi, mají překvapivě hodně peněz, brázdí po Německu stovky kilometrů. Dokonce jdou do stávky, protože se jim nelíbí hotel, dělají problémy, protože se jim nelíbí jídlo, zcela dostali pod kontrolu azylové zařízení.“

Slova německého ministra vnitra podporuje i nejnovější studie Soeren Kern s názvem „Šaría v německých uprchlických táborech“. V ní Gatestone Institute monitoruje a dokumentuje muslimský teror v uprchlických táborech vůči křesťanům či jezidům.

0,,17229543_303,00

Soeren Kern svou zprávu shrnul do těchto bodů:

  • Křesťané, Kurdové a jezidové v uprchlických táborech jsou napadáni muslimy s rostoucí frekvencí a zuřivostí.
  • „Utekl jsem před íránskou tajnou službou, protože jsem si myslel, že v Německu bych mohl konečně žít svou víru bez pronásledování. Ale v uprchlickém táboře nemohu projevit, že jsem křesťan, jinak bych čelil hrozbám a násilí … Pro ​​ně jsem jen zvíře. Chtějí mě zabít. „- Íránský křesťan v německém uprchlickém táboře.
  • „Musíme se obejít bez iluzí, že všichni ti, kteří sem přicestovali, jsou aktivisté za lidská práva. … Dostáváme zprávy o agresi, včetně vyhrožování stětím, o konfliktech mezi sunnity a šíity, ale nejvíce ohroženou skupinou jsou jezidové a křesťané. Ti křesťanští konvertité, kteří neskrývají svou víru, čelí se 100% pravděpodobností, že budou napadeni a vystaveni perzekucím „- tvrdí Max Klingberg, ředitel frankfurtské Mezinárodní společnosti pro lidská práva.
  • „Pozorujeme, že Salafisté se objevují v azylových domech převlečení za dobrovolníky a pomocníky, záměrně hledají kontakt s uprchlíky a zvou je do svých mešit, aby se přidali k jejich islámské věci.“ – Tvrdí Hans-Georg Maassen, šéf německé tajné služby.
  • Policie naléhavě žádá Merkelovou, aby mohla imigranty třídit podle vyznání a umisťovat je tak do zvláštních zařízení. Merkelové vláda však namítá, že taková segregace by šla proti multikulturním hodnotám Německa. Výsledkem je peklo v uprchlických táborech.
  • „Převážnou část migrantů, kteří se sem přišli, nelze integrovat.“ – Tvrdí Heinz Buschkowsky, bývalý starosta berlínské čtvrti Neukölln.

Vzhledem k tomu, že důsledky nekontrolované imigrace jsou více než zřejmé, veřejné mínění se obrací proti německé vládě. Imigrační krize nakonec může Merkelové způsobit její vlastní Waterloo.

Zprávu Gatestone Institute potvrzují i ​​slova ministra vnitra Německa na Heute.de, který volá po tom, aby imigranti uznávali německý právní systém.

Německý ráj pro imigranty se tak mění na peklo pro Němce; ti podle slov zemského ministra vnitra v Sársku úplně ztratili přehled, kdo přichází do jejich země a v jakém počtu. Mluvit dnes proto o syrských uprchlících je přinejmenším zavádějící, protože registrace téměř neprobíhají a prohlášení o tom, že je někdo ze Sýrie, má jen deklarativní formu někde v uprchlickém táboře před úředníkem.

ZDROJ: Peter Králík 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
loading...
18 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.