377068-sepik
10.2.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německý policista o problémech s imigranty: Jsme na pokraji katastrofy, tohle už nedá nikdo dohromady

Sdílejte článek:

TOMÁŠ MARNÝ 10|02|2016

Telefonní rozhovor, který se uskutečnil včera ve večerních hodinách a trval asi hodinu, mě doslova šokoval. Telefonoval mně jeden velice dobrý známý z Německa, který pracuje u policie na dost vysokém postu. Divil jsem se, že hovořil zcela otevřeně a už nic netajil. Nabádal jsem ho kvůli odposlechu. Asi je mu už také všechno jedno.  Dle jeho slov se situace v Německu vyhrocuje každným  dnem a je na hraně břitvy…. Co bude dál, sám neví, protože pravomoci jim byly z velké části na zásahy odebrány. Nedělají skoro nic, kde by mohli ochránit vlastní obyvatele. No vlastně dělají, přihlížejí, toť vše….

Vyprávěl mi, že kolínský „theátr“ na Silvestra se denně opakuje skoro ve všech městech, nebylo to jenom ten den, ale od té doby a dokonce i předtím, je to každý den s přibývající razancí. Vykradené byty, rozbitá okna a vykradená auta už skoro neřeší, nebo maximálně zapíší a nic dále s tím nedělají.

Byli nalezeni i silně pigmentovaní lidé, kteří byli zabiti, nic se nevyšetřuje. Kdo čin spáchal by stejně nedohledali. Všechno se tají, retušuje a překrucuje. Prý kdyby věděl, jaká situace v Německu nastane, dávno by se vystěhoval z Evropy jinam. Jak řekl, kamkoliv jinam, jenom ne v EU.

Zmínil se o lidech, kteří žádají policii, aby jim zachránili třeba 4 leté dítě, které sedí v autě se třemi silně pigmentovanými jedinci. Přijede policie, a raději poradí matce aby „mírumilovné uprchlíky“, „přece naše bratry a sestry“ dovezla tam kam žádají s dodatkem, že policie pojede za jejím autem a dá na ni pozor. Řekl jsem mu, ,,No to snad nemyslíš vážně?“ Odpověděl, že těchto případů před nákupními centry je denně mnoho, přepadávají a obírají lidi.

Pokračoval: Matka v tomto případě zavolala otce, který s několika kamarády přijel ve třech autech s kovovými tyčemi. Mírumilovní uprchlíci nechtěli otevřít auto a proto otec rozbil sklo vlastního auta, vytahali je ven a zmlátili kovovými tyčemi. Policie raději ihned odjela a dělala že nic nevidí. Všichni byli převezeni potom do nemocnice.

Podobných případů, přepadení a obírání starých lidí si už ani nevšímají, nemají kapacity.

Kriminalita stoupla o několik 1000% a není v moci policie tohle dál řešit. Dle posledních jeho slov na dotaz jak to vidí dále se vyjádřil: Vede to do KATASTROFY. Tohle nedá už nikdo v Německu dohromady. Museli bychom je už jedině „střílet“.

Řekl toho daleko více, ale nemohu se zde hodinově rozepisovat, asi by to nikdo nečetl.

Proto uvedu jenom příklady z tisku, kde se začíná o tom psát bez servítků. Silvestrovská noc v Kolíně se odehrává každý den po celém Německu. Vznikají nové a nové NO GO zóny. Když se podíváte jak děti nebo dívky dopadnou, tak takhle se nechovají ani zvířata. Nejen znásilněny, ale zbity, pořezány a někdy i na hranici života a smrti.

Já bych dodal: Děkujeme policii a státu, kterým platíme daně a dnes se ptám oprávněně za co a na co? Tyto děti a ženy byly MUSLIMY znásilněny. Vy jste to umožnili. Ptám se Vás: Skutečně máte sluníčkáři a politici zájem na takovémto dění i v České republice? Stojí totiž přede dveřmi!

Tyto a daleko horší případy si můžete přečíst na blogu Michalela Mannheimera.

ZDROJ: Tomáš Marný

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 100,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.