e72458a73ce55de39752ea2b79934ba0-620x464
28.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo: Vysokoškolský učitel chtěl více pomáhat uprchlíkům. Ti mu rozbili hlavu na kaši …

Sdílejte článek:

MWN 27|03|2016

Levicový profesor se rozhodl uvést do praxe svoji vlastní tezi politiky „otevřených dveří“ a ubytoval i živil chudého muslimského uprchlíka ve svém vlastním domě. Nicméně, když se po nějakém čase neobjevil v práci, jeho kolega pojal podezření, které by mělo být ponaučením pro každého, kdo spustí stavidla své progresivní „multikulturní“ víry.

Vysokoškolský učitel matematiky z Celle, města poblíž Hanoveru v Německu, se pošetile chopil propagandy, že muslimští žadatelé o azyl potřebují více západní pohostinnosti a tolerance. Mehdi Hushmand byl populární nejen se svými studenty, ale stal se také aktivním dobrovolníkem v pomoci uprchlíkům.

Mehdi, 55-letý migrant, sám z Íránu, sympatizoval s vlnou muslimských žadatelů o azyl, kteří přišli přes hranice. Začal jim přinášet jídlo a jinou pomoc do uprchlických center, ale pořád cítil, že není dostatečně aktivní. Takže, když se spřátelil s mužskými uprchlíky, dokonce nechal některé z nich bydlet s ním v jeho domě.

Celle Heute píše, že když se Mehdi neukázal práci, jeden z jeho spolupracovníků ho šel zkontrolovat. Poté, co prohledal dům, našel něco, co vypadalo jako krvavá stopa vedoucí do sklepa. Když tam sešel, uviděl mrtvého kolegu Mehdiho, který ležel v kaluži vlastní krve.

Zavražděn byl právě imigranty, na kterých mu tak záleželo. Mehdi se pohádal s 58-letým afghánským uprchlíkem, neboť se mu nelíbilo jeho „halasné“ chování v učitelově domě. Jím ubytovaný žadatel o azyl ale vzal kámen a velký kovový nástroj a rozbil hlavu učitele na krvavou kaši. S kumpány pak odtáhli zohavené tělo dolů do sklepa ve snaze zakrýt své hrůzné jednání.

Ačkoli podezřelý imigrant byl zadržen již minulý čtvrtek, německá policie váhala prozrazovat mnoho detailů, včetně afghánského původu muže, nebo jeho právní postavení. V celé Evropě stejně tak tají mnozí úředníci klíčové statistiky trestné činnosti migrantů v naději, že tak ochrání obraz muslimských imigrantů a vlastní levicovou agendu. 

Mehdi byl zavražděn proto, že jeho soucit, naivita a neznalost zaplatily za svůj styk s islámskou ideologií obsaženého v zemích s právem šaría. Je to svědectví o islámské brutalitě ve své nové zemi, které však levicová propaganda stále urputně nabízí svoje sympatie.

Dozvídáme se totiž, že uprchlíci prošli bezpočet zemí, protože jsou na útěku před terorismem a tyranií. Avšak to, co se neříká je, že mnozí z nich jsou stoupenci toho, před čím oni tvrdí, že jsou na útěku.

První znepokojující detail je, že tento uprchlík je z  Afghánistánu – ne ze Sýrie. To se shoduje s zprávami, že 4 z 5 uprchlíků nejsou ze Sýrie nebo dokonce válkou zničené země. Jako takoví, přistěhovalci ze severní Afriky, Asie a zbytku Středního východu, jen naskočili na uprchlickou krizi, aby jednoduše získali sociální výhody v Evropě.

Další šokující statistika je, že nebezpečně vysoký počet syrských uprchlíků, kteří tvrdí, že prchají před ISIS, jsou ve skutečnosti jeho stoupenci. Přibližně jedna třetina syrských žadatelů o azyl predikovalo na západě nějakou podporu pro ISIS, přičemž alespoň 13 procent otevřeně přiznalo, že jsou stoupenci této teroristické skupiny a shodují se svými islámskými pohledy. To znamená, že vítáme uprchlíky, kteří se domnívají, že šíření násilného džihádu i práva šária patří na Západ.

Zdatní muži opouštějí v Africe své rodiny, aby vykonali cestu do Evropy. To vede k domněnce, že buď nejsou v žádném skutečném nebezpečí nebo přijímáme miliony barbarských muslimských nájezdníků.

Bohužel, multikulturním levičákům se podařilo ohrozit nespočet původních obyvatel Evropy jejich emocionální propagandou. Nicméně, pokud nebudeme jednat rychle v pudu sebezáchovy a navzdory politické korektnosti, mnoho dalších naivů skončí jako pomýlený vysokoškolský učitel z Celle.
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.