nemeckogangislam
24.1.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo se připravuje na první statisíce rodinných příslušníků první vlny migrantů

Sdílejte článek:

PATRIK SVOBODA

Informační ticho, které obestírá povolební klima v Německu, vysvětlují korporátní média tak, že stále probíhají jednání o sestavení nové vlády. Šéfce vítězné Křesťanskodemokratické unie (CDU) a úřadující kancléřce Angele Merkelové se nepodařilo slepit koaliční kabinet se Zelenými a Svobodnými (FDP) z několika důvodů a patří mezi ně i neshoda zatvrzele pro-migračních Zelených s pragmatickými liberály o míře ponechání otevřených dveří dalším vlnám afro- asijské migrace. Svobodní ji chtějí regulovat potřebami pracovního trhu, Zelení svým slnuníčkářským každého vítaje cítěním a trojnásobná kancléřka podle direktiv nadnárodní finanční oligarchie.

Demografická přestavba Německa musí pokračovat

63-leté vůdkyni CDU komplikovali život bavorští Křesťanští socialisté (CSU) tvořící společnou frakci s CDU ve Spolkovém sněmu. Obě strany tvoří nerozlučné sesterské duo, i když v něm někdy skřípe. Konzervativní Bavoři si vynutili v březnu 2016 v důsledku dusivé váhy migračního tsunami 2015 pozastavení přílivu rodinných příslušníků přes milion vetřelců přijatých pod nálepkou uprchlíků z válkou pustošené Sýrie.

Po nepřekonatelných neshodách Zelených se Svobodnými as CDU / CSU se unavená, ale nezlomená Merkelová pustila do jednání o sestavení koaliční vlády s dosavadními partnery ze Sociálnědemokratické strany (SPD). Ta si postavila loni do čela fanatického eurokrata a donedávna předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze. Před Vánocemi vyvolal značný rozruch předložením děsivé vize přeměny Evropské unie na federaci, na jakési Spojené státy evropské , a to už do roku 2025 !

Od tohoto neochvějného stoupence demografické přestavby Evropské unie na centralistický superstát se nedalo čekat v Německu nic jiného než prosazování řízené afro-asijské masmigrace bez kvantifikovaného stropu. Bavorské křídlo tandemu CDU / CSU, považované za konzervativní, upřednostňovalo strop ve výši dvě stě tisíc uprchlíků ročně.

Na mínění občanů nezáleží

Průzkumy veřejného mínění ve Spolkové republice posílají úřadující vládě jasný odkaz o náladách proti rozšíření přistěhovaleckých mas o miliony rodinných příslušníků. Bulvární laděný Bild Zeitung pověřil provedením jednoho takového průzkumu institut INSA. Německo-jazyčná pobočka nadnárodní tiskové agentury Reuters potvrdila 5. ledna předešlé zprávy z německého tisku o výsledcích zjišťování názorů německé veřejnosti. “ Většina Němců odmítá příchod rodinných příslušníků uprchlíků “ uvedl v titulku koncem srpna server deníku Die Welt, v podobném znění začátkem listopadu server Cicero a koncem prosince i server deníku obchodních kruhů Das Handelsblatt.

Přesto vláda podniká rozsáhlé přípravné akce, aby se po skončení dvouletého moratoria mohla od března začít valit do Německa statisícová láva rodinných příslušníků přivandrovalců ze Sýrie a Iráku kategorizovaných jako váleční uprchlíci. Co na tom, že válka se tam prakticky už skončila a nastává čas na návrat uprchlíků. Rozsáhlé migrační toky z Asie a Afriky do Německa a do Evropské unie však podle představ OSN i Evropské unie neustanou. Komisaři v Bruselu budou při každé příležitosti a stále důsledněji doporučovat státům unie, aby se neprodleně otevíraly nejen milionům vetřelcům z Asie a Afriky, ale i následným vlnám jejich příbuzenstva.

Autor: Patrik Svoboda

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů
    • Helena Novotná

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.