nemvanoce
18.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo oprašuje eugeniku, tentokrát ale zušlechťuje rasu jinak

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Protože posledně se to nějak nepovedlo. Jen nevím jestli to myslí vážně, nebo schválně někdo tlačí na pilu aby se Němci vzbouřili a začali revoluci? Spíše se kloním k názoru že je to projev lidské blbosti, ta je nevyčerpatelná.

23559821_10211014491663260_7515428568574513326_nVidím výstavu tváří typických Němců, černoší, arabové … Svátek světel místo Vánoc a na něm typické německé dítě, černé a kudrnaté, jinde se už ostýchají stavět vánoční stánky, třeba na Champs Élysées, tam kde jsou mají betonové zátarasy kolem, ve školách se dětem vymývají multikulturně mozky, i když multikulti to už moc není, ta naše začíná být závadná, co se tím sleduje?

Za socíku to bylo obdobné, Dušičky byly pojmenovány na Památku zesnulých, i když i moje ateistická babička zapalovala svíčku – na Dušičky, na nějakou Památku kašlala. Chodil k nám Ježíšek, ve škole sice Děda Mráz a ani tak se u nás nezabydlel, nic proti němu, je to stará ruská tradice, nemůže chudák za to že ho bolševici zneužili. Ani ta jolka není sovětská, ale ruská. Ale dnes se blbne na kvadrát. Vánoce by chtěli mermomocí přejmenovávat, časem nejlépe i zrušit, Ramadan nikoliv.

Když se někdo zálibně zahledí na nějaké vábné pozadí, je chlípník a je to harašení, jen ty úchylky jsou dnes správné. Za práva pedofilů se dnes nebere jen nějaké pošahané ono, ale nedávno i Theresa May chtěla uzákonit aby pedofilové mohli adoptovat a pracovat s dětma. Sice to zatím neprošlo, ale stále se o to někteří aktivisté berou, co se ze začátku zdá jako šílenství se občas uskuteční, tak uvidíme.

Ve Francii ministr spravedlnosti navrhnul legální věk způsobilosti k pohlavnímu styku na 13 let, a díky bohu se tentokrát feministky veřejně bouří, to vše poté co byl ve Francii zproštěn viny muž který znásilnil 11ti letou, a aby toho nebylo málo, ministr navrhnul aby v některých případech soudce mohl povolit styk i s mladší, podle toho. „Toho“ asi tušíme o co nebo koho jde. Chtějí ještě více nasírat lid? Nebo ví že si Evropané nechají vše líbit a dělají si z nich srandu?

A tak jsem na vážkách. Je to úmyslné, nebo je to jen produkt nesvéprávných kreténů?

ABY ZASE NĚKDO NEŘEKL ŽE SI TO CUCÁM Z PRSTU NEBO ZE SPUTNIKU:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2017: *****

Vít Fortelka 2018,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 048,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
loading...
145 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.