nemvanoce
18.11.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Německo oprašuje eugeniku, tentokrát ale zušlechťuje rasu jinak

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Protože posledně se to nějak nepovedlo. Jen nevím jestli to myslí vážně, nebo schválně někdo tlačí na pilu aby se Němci vzbouřili a začali revoluci? Spíše se kloním k názoru že je to projev lidské blbosti, ta je nevyčerpatelná.

23559821_10211014491663260_7515428568574513326_nVidím výstavu tváří typických Němců, černoší, arabové … Svátek světel místo Vánoc a na něm typické německé dítě, černé a kudrnaté, jinde se už ostýchají stavět vánoční stánky, třeba na Champs Élysées, tam kde jsou mají betonové zátarasy kolem, ve školách se dětem vymývají multikulturně mozky, i když multikulti to už moc není, ta naše začíná být závadná, co se tím sleduje?

Za socíku to bylo obdobné, Dušičky byly pojmenovány na Památku zesnulých, i když i moje ateistická babička zapalovala svíčku – na Dušičky, na nějakou Památku kašlala. Chodil k nám Ježíšek, ve škole sice Děda Mráz a ani tak se u nás nezabydlel, nic proti němu, je to stará ruská tradice, nemůže chudák za to že ho bolševici zneužili. Ani ta jolka není sovětská, ale ruská. Ale dnes se blbne na kvadrát. Vánoce by chtěli mermomocí přejmenovávat, časem nejlépe i zrušit, Ramadan nikoliv.

Když se někdo zálibně zahledí na nějaké vábné pozadí, je chlípník a je to harašení, jen ty úchylky jsou dnes správné. Za práva pedofilů se dnes nebere jen nějaké pošahané ono, ale nedávno i Theresa May chtěla uzákonit aby pedofilové mohli adoptovat a pracovat s dětma. Sice to zatím neprošlo, ale stále se o to někteří aktivisté berou, co se ze začátku zdá jako šílenství se občas uskuteční, tak uvidíme.

Ve Francii ministr spravedlnosti navrhnul legální věk způsobilosti k pohlavnímu styku na 13 let, a díky bohu se tentokrát feministky veřejně bouří, to vše poté co byl ve Francii zproštěn viny muž který znásilnil 11ti letou, a aby toho nebylo málo, ministr navrhnul aby v některých případech soudce mohl povolit styk i s mladší, podle toho. „Toho“ asi tušíme o co nebo koho jde. Chtějí ještě více nasírat lid? Nebo ví že si Evropané nechají vše líbit a dělají si z nich srandu?

A tak jsem na vážkách. Je to úmyslné, nebo je to jen produkt nesvéprávných kreténů?

ABY ZASE NĚKDO NEŘEKL ŽE SI TO CUCÁM Z PRSTU NEBO ZE SPUTNIKU:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
145 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.