Německo na prahu katastrofy. Žádný scénář pro nás nemůže dopadnout dobře

Sdílejte článek:

MARTIN KOHOUT 08|09|2015

Prohlášení německé vlády, že přijme všechny „uprchlíky“ ze Sýrie, znamená ono pomyslné překročení Rubikonu. Nadnárodní elity se rozhodly vsadit vše na jednu kartu a islamizovat a rozvrátit starou Evropu jedním rázným tahem. Po plíživé islamizaci Anglie, Francie, Belgie, Holandska, Švédska a Norska jde o pokus rozbít jedním mocným úderem i tradiční státy ve střední Evropě. Především pak Německo. Skoro to vypadá, že holocaust zapomenut nikdy nebyl a konečně mají Němci doznat úplné poroby a nevratné sociální proměny.

Jako němečtí sousedé se proto musíme ptát, co to pro nás Čechy znamená a jaké máme možnosti.

Nejprve si shrňme situaci: Do Německa letos přijde zhruba 1,2-1,5 milionu imigrantů. Většina z nich se bude vydávat za Syřany a v Německu zůstanou. Další rok lze očekávat prudký nárůst imigrantů na zhruba 7-10 milionů. Půjde především o černochy z rovníkové Afriky a Araby z Asie a severní Afriky. Vše doplněno Afgánci, Bangladéšany a dalšími národy. V naprosté většině se bude jednat o muslimy. Z toho plyne, že počet muslimů v roce 2017 dosáhne v Německu počtu nejméně 12 milionů. Tady zhruba 15 procent veškeré populace.

Většina z těchto imigrantů nemá žádné vzdělání, nejméně polovina z nich neumí ani slovo německy a je neintegrovatelná do německé společnosti. Naprostá většina z nich ostatně ani o práci nestojí. Arabové a černoši z rovníkové Afriky patří k nejlínějším rasám na světě (snad pouze s výjimkou Indů a Pákistánců), proto také jejich země vypadají tak, jak vypadají. Jelikož naprostá většina z nich jsou mladí muži připraveni bojovat za islám, velká část z nich se zapojí do radikálního islamistického hnutí a kriminality.

article-2203944-15078666000005DC-815_634x402.
To může v Německu vyvolat následující scénáře:

1) Německý stát začne pod tíhou imigrantské kolonizace kolabovat. Ostatně již vidíme kolaps například v oblasti veřejného zdravotnictví. Bude následovat de facto britský model. Vedle sebe budou v oddělených čtvrtích žít imigranti a Němci. Imigranti budou svá teritoria a nároky postupně rozšiřovat až dojde k ozbrojenému konfliktu mezi imigranty a bílými Němci. Sociální stát se postupně rozpadne a skokově naroste kriminalita. Někdy kolem roku 2020 vše přeroste do velkého vnitroněmeckého konfliktu.
Co to bude znamenat pro nás? Výrazný problém pro naši národní bezpečnost, protože za humny bude mít de facto občanskou válku. Lze očekávat místní přelití konfliktů na české území především ze strany agresivních přistěhovalců. Velký problém pro českou ekonomiku, která se orientuje ve velké míře na německý trh. Pravděpodobný příliv skutečných válečných uprchlíků, tedy bílých Němců. 

2) Imigranti povstanou proti etnickým Němcům již někdy v roce 2017-8. Budou vyzbrojeni nadnárodními elitami a anti německými kolaboranty (německá pravda a láska). K podobnému muslimskému povstání dojde současně i ve Francii, Anglii, Beneluxu a Švédsku. Německo se ocitne ve víru rozvratu podobnému za 2. světové války. Co to bude znamenat pro nás: regulární válku, které budeme jen těžko ušetřeni. Muslimové nepochybně zaútočí i na nás. Z toho poplyne válečná ekonomika se všemi důsledky.

3) V Německu se objeví pod tlakem imigrantského teroru silná nacionální opozice, která vstoupí do otevřeného střetu s imigranty a establishmentem. Pokud zvítězí, dojde k obnově německého nacionalismu a tedy i ke vznášení starých teritoriálních požadavků vůči ČR. Pro Němce je totiž typické, že jsou schopni útlak dlouho snášet, pak ale začnou revoltovat a projeví vůči nepřátelům velkou krutost a bezohlednost. Co to bude znamenat pro nás? Na hranicích budeme mít nepřátelské Německo. Sice oslabené soubojem s imigranty (a jejich etnickou čistkou), ale ambiciózní a bojem zocelené.

Variantu, že dojde k plné integraci všech imigrantů a vzniku jakési nové multikulturní německé společnosti jsem vyloučil. Je to evidentní pitomost a seriozní člověk o ní nemůže uvažovat.

Co by měla naše země udělat a jak se na podobné varianty připravit? Začít s urychlenou modernizací armády a pravděpodobně obnovit brannou povinnost. Začít organizovat a cvičit domobranu a vyzbrojit české obyvatelstvo (právo držet zbraň by měli pouze bezproblémový etničtí Češi) . Eliminovat potenciální spojence imigrantů – to je pro imigrantská pátá kolona a problematické menšiny. Menšiny urychleně poslat do jejich vlastí a pravdolásku eliminovat ze státní správy, médií a bezpečnostních složek. Urychlit orientaci české ekonomiky na Východ. Poláky a Slováky považovat za primární spojence.

Jak vidíte, žádný scénář není pro nás dobrý. Pokud se ale dobře připravíme, tak obstojíme a naši zemi uhájíme!

Na závěr jedna otázka k zamyšlení a trochu humoru:

Nejprve humor: Mladá absolventka humanitní fakulty v Brně (Praze) začne pracovat v etno neziskovce „Afričan v tísni“. Píše domů, jak je to důležitá práce a jak ji všichni oceňují a chválí. Rodina na venkově pilně informuje celé okolí, jak se jejich dceři v tom velkém světě daří. Je na ní pyšná. Jedno dne ale dcera neziskovkářka pošle mamince krátkou zprávu: „Mami dostala jsem AIDS“. Za týden maminka z venkova odepíše: „Já se v těch Tvojich vyznamenáních a oceněních moc nevyznám, ale říkala jsem to sousedům a všichni Ti to moc přejí“.

Něco k zamyšlení: Celá ta imigrantská vlna je nepochybně záměrně vyvolaná a organizovaná. Kdo ji tedy organizuje a platí? Platí ji nejspíše bohaté ropné muslimské země jako Saudská Arábie, Katar apod., ale neorganizují ji. Za organizací stojí nepochybně uplacené EU byrokratické elity a americká administrativa a jednají podle pokynů nějakých nadnárodních „jelit“. Kdo myslíte, že za tím vším ve skutečnosti stojí?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
52 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.