24.7.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Největší hoax o islámu? Je to náboženství míru

Sdílejte článek:

MARTIN KAVKA 24|07|2015

Na i-dnes a i jinde se objevují články údajných hoaxech o muslimech a islámu. Omlouvám se, že jsem se o tom poprvé dozvěděl až nyní a to procházím každé ráno u kávy vše možné i nemožné. 

Mě osobně zaujal údajný „hoax“, kde několik Afričanů znásilnilo bílou ženu. Myslím, že jedna Švédka znásilněná Somálci by to jako hoax nebrala. Ovšem bloger Cemper v jedné diskusi prohlásil, že měla vypito a tak byla sexuálně povolnější……ehmmm? Je sexuálně povolnější i žena co je v plavkách, minisukni? Je zajímavé, že po té, co se ukázalo, že nešlo o Švédy, ale o muslimy ze Somálska, tak se začaly objevovat věci, že z její strany šlo o dobrovolnou spoluúčast. Předtím poukazovali, že i mezi „Švédy“ jsou lidé chovající se jako dobytek a tak nejde o to odkud kdo je a jakého je náboženství.

Nedávno vyšlo najevo, že v Británii muslimové z Pákistánu, unášeli a znásilňovali děti. To co bylo známo v Rotherhamu po letech šokovalo celou Británii, přestože to bylo známo, jen se o tom nesmělo mluvit. Je zajímavé, že když se jedná o katolické kněží, bez ohledu na pravdu, tak v případech, kdy kněz zneužije dítě je to předmětem celoevropské debaty. Přitom z hlediska počtu kněží je procento zneužívání dětí daleko menší, než například u vedoucích dětských táborů.  To není omluva a ani slavné „vy zase bijete „černochy“. Je to jen o přístupu médii k těmto věcem.

00musl

Ale dobře, nechme toho, co je dnes. Tak se podívejme na to, co bylo v historii a to zcela nedávné. 9/11, kdo by zapomněl ten den, kdy zemřelo přes tři tisíce nevinných lidí, jen proto, že muslimové chtěli uspokojit Alláha.  Na Madrid, 11.3 2004. Další nevinní lidé ve jménu Alláha a islámu, to je také hoax, jako vraždy ze cti v Německu, Francii, Velké Británii? A co Londýn 7. 7. 2005? Také hoax?

Nepočítám do toho „drobné hoaxy“ jako zavraždění dcery, že nechtěla nosit pytel na brambory. Zavraždění sousedů jen proto, že se někomu zaviroval software Koránem, apod. A pak takové drobnosti jako je vraždění křesťanů a jinak věřících v islámských zemích bez ohledu na to, zda tam probíhá válečný konflikt.

Muslimové rádi říkají „Nesuďte muslimy podle toho co dělají, ale podle toho co je v Koránu“.  Problém je, že muslimové dělají to co je v Koránu.

ZDROJ: Martin Kavka

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,93 out of 5)
Loading...
19 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.