invazeislam960
22.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Nejlepší obrana proti nájezdníkům je pozvat si je domů?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

A pak zamknout porculán aby ho nerozflákali. To člověka napadá když vidí že i v Praze budou betonové zátarasy aby nedejalláhu nějaká zradikalizovaná dodávka nenajela do nevěřících psů. Konečně začíná být Praha světová, a i jiná česká města budou zmodernizována také. V Německu už tomu tak je, a ozbrojenci leckde hlídají i mateřské školky. Prostě se zastrašit nedáme, jen semkneme půlky. A pozveme si více muslimů, to je pro bezpečnost to nejlepší.

Merkel, s největší pravdepodobností věčná kancléřka, nikdy nepřizná že něco zvorala, a nájezdníci budou do Eropy proudit vesele dál. Do Česka, ač se jim tam zatím moc nechce, chodí dnes jen coby turisté protože jejich zasloužená eura od Němců jim u nás koupí více radosti. Ale možná že jim Brusel přiklepne stejné dávky všude, a Česko se tak zařadí do zdravého jádra.

Potom se pak může i v Česku stát že některý z nich také z ničehož nic zešílí, a něco provede. To se pak okecá jako že měl psychické potíže, a vbrzku se to ani lidé nedozví, protože po německých volbách začne větší pořádek, a cenzura začne fungovat jak se patří a sluší.

Takže přijde zase ta doba kdy si budeme sdělovat informace v parčíku, a ohlížet se jestli nějaký bdělý hate – free občan neposlouchá.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.