15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1
17.12.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Nechte si postavit svůj dům snů

Sdílejte článek:

(PR) 17|12|2015

Splňte si svůj sen a nechte si postavit jedinečný dům na klíč. Stačí si pouze objednat vysněný typ a počkat, než vám dům postaví. Podívejte, co nabízí firma se specializací na švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby.

Použití kvalitních materiálů

Pro dosažení maximální kvality a odolnosti stavby jsou využívány pouze kvalitní materiály a osvědčené technologie. Použití pravých pálených cihel Porothem a správných izolačních materiálů umožňuje snížení energetických nároků celé budovy. Celkovou vysokou odolnost a dlouhou životnost budovy podpoří originální pálené střešní tašky Tondach, které mají certifikovanou záruku až 33 let.

13132-1

Dohled skutečných profesionálů v oboru

Na stavbu rodinných domů na klíč dohlíží profesionální stavbyvedoucí, který má více než 30 let zkušeností v oboru a dohlížel například i na stavbu pětihvězdičkového hotelu. Zvládal stavbu až 80 rodinných domů najednou a tak můžete mít jistotu, že výsledek bude skutečně kvalitní a jedinečný.

Domy na klíč oceněné prestižními certifikáty

Nabízené nízkoenergetické domy na klíč se mohou pochlubit prestižními britskými, kanadskými nebo švýcarskými certifikáty, které oceňují především kvalitní provedení stavby, velmi nízké energetické náklady, využití termoizolace nebo kvalitní projektové řízení s důrazem na bezpečnost během výstavby. Kanadské dřevostavby se pyšní i velmi prestižním oceněním Solid Wood Construction.

15708-slider-dum-na-klic-11-211-metru-5-2-garaz-zdene-domy-na-klic-drevostavby-na-klic-1

Chytré financování a bydlení za cenu nájmu

Zkušený bankéř vám nabídne ideální hypoteční úvěr, díky kterému budete každý měsíc platit méně, než je klasický český nájem. V případě speciálních požadavků není problém domluvit se na co nejvýhodnějším řešení. Navíc momentálně můžete využít slevu 200 000 korun na luxusní podlahu, podlahové topení nebo luxusní koupelnu. Rodinné domy na klíč si tak může pořídit téměř kdokoliv.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.