22.10.2013
Kategorie: Multikulturní soužití

Nechceme nic víc než práci říkají naši Romové. Já zase světový mír.

Sdílejte článek:

JAN SARKA 22|10|2013

A pivo za 2.50 Kč. Tedy krom jiného. Ale za mnou bohužel nechodí žádní vyslanci stran ani státu aby se mě zeptali, co já to vlastně chci. Já nejsem asi ohrožený to druh. Tedy druh to takový, který se sám o sebe nedokáže postarat a je na ostatních druzích, a hlavně „soudruzích“, aby mu pomohli žít. On to sám neumí a nedokáže. On se dokáže bavit a rozmnožovat, což mu jde náramně, ale žít a přežít sám a bez pomoci, to nedokáže.

 

 

Jedno moudré přísloví nám praví: „Dej člověku rybu – nasytíš ho na jeden den; nauč ho chytat ryby – nasytíš jej na celý život.“ Ale jak říkal jednoroční dobrovolník Marek ve Švejkovi; “ Jedinou obtíží jsou Eskymáci, kteří znemožňují našim místním orgánům jejich práci… – Chlapi se nechtějí učit německy.“ Tak našim orgánům zase znemožňuje práci ten ohrožený to druh, který se nechce „naučit rybařit.“ Rybu zdarma každý den to ano. Avšak jít k řece a chytit si ji sám, to ne.

 

 

Sice nám tvrdí, že nic jiného než rybařit nechce, ale bohužel mu vadí brzké vstávání. Dále pak vlhkost, rybina že mu nevoní a to dlouhé klidné vysedávání u vody je pro jeho od přírody veselou povahu prý nemyslitelné. Plus mnoho dalších věcí, které mu v rybaření brání. Ale rybařil by strašně rád, to jo. Opravdu, věřte mu to, prosím.

 

Ale znáte to. Pohleďte na nebeské ptactvo: neseje, nežne, nesklízí do stodol, a přece je váš nebeský Otec živí.

 

Ale pozor, na straně druhé máme evoluci a ta nám říká, že každý druh se buď přizpůsobí a přežije, nebo se nepřizpůsobí a vymře.

 

Tak a teď si vyber čemu věřit.

 

Ale co, Romové nic víc než práci nechtějí a já zase chci ten světový mír. A pak tu máme jedince, kteří zase pro změnu nechtějí nic víc než národ. Tak nám držte palce.

 

 

ZDROJ: http://bez-cenzury.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2018: *****

Iveta Veselovská 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 500,- Kč, Helena Rotterová 500,- Kč, Tomáš Foldyna 992,56 Kč (40 eur), David Bezděk 150,- Kč, Vít Fortelka 333,- Kč, Vojtěch Kotyza 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 4 105,56 Kč *****

Děkujeme.

Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
2 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.