garazova-vrata-univers-35_1353320068
23.4.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nebojte se nákupu garážových vrat

Sdílejte článek:

(PR) 24|04|2016

Nákupy nutných věcí, o kterých toho moc netušíte, nejsou moc zábavné. Nevíte, podle čeho se řídit – koukat víc na cenu nebo raději na kvalitu? A v čem vlastně tu kvalitu hledat? Přesně to běží hlavou spoustě lidem, kteří se chystají pořídit si moderní garážová vrata.

Obavy svých zákazníků dobře znají ve společnosti Univers. Nabízí česká garážová vrata vyráběná v Kadani a každému zákazníkovi se věnují individuálně. Zástupce společnosti se s vámi domluví na osobní schůzce a nejlepší je, když ho zavedete přímo ke garáži, kam chcete sekční vrata namontovat. Technik vám vysvětlí, jak montáž probíhá a jaké máte možnosti, a podle toho se rozhodnete a bude vám vypracován konkrétní návrh na sekční garážová vrata. Praha, Středočeský a Plzeňský kraj jsou hlavním polem působnosti společnosti, do těchto destinací za vámi rádi dojedou.

Co musíte rozhodnout sami?

foto_DoorHan_3Už od začátku je dobré vědět, zda máte zájem o sekční garážová vrata s motorem nebo bez a jaká barva se vám domů bude hodit. Motorové ovládání je dnes standardní, ovladač se dá dokoupit v atraktivních barvách, podle návodu na webu si ho sami nastavíte. Když přijede technik na montáž vrat, s naprogramováním ovladače vám pomůže. Nemusíte být zrovna technický typ. Otevírat a zavírat vrata pak už zvládnete. Základních barev vrat je k dispozici šest, za příplatek 9 % jsou možné i další. Termín dodání se pak prodlužuje asi o týden, běžně jsou to 3 – 4 týdny.

Když jsou vrata vyrobená, společnost kontaktuje zákazníka a vyšle technika, který provede odbornou montáž. Sekční garážová vrata Plzeň si samozřejmě můžete nechat jen přivést a namontovat si je sami. To je však spíš výjimečný případ. Většina lidí právem věří odborníkům.

Společnost Univers patří k největším prodejcům vrat u nás, ročně prodá přes 1000 kusů garážových vrat. Na trhu působí už přes čtvrt století, zákazníci si pochvalují spolehlivost a profesionalitu. A hlavně se u nich nemusíte bát nakoupit ani v případě, že jste úplný laik a o sekčních garážových vratech nic nevíte. Technici vám vše ochotně vysvětlí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 2,33 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.