photo_43961
9.3.2016
Kategorie: Společnost

Navrhuji poslat na příští summit EU houpacího koně

Sdílejte článek:

DAVID VLK 09|03|2016

Připadá mi hrozně legrační sledovat počínání sociálně demokratického premiéra Sobotky. Zatímco doma se tváří jako totální bijec nesmyslné europolitiky, jakmile se přiblíží na sto kilometrů k Bruselu stává se z něj kývající automat.

Vždycky když tam Bohuslava vidím, jak tam ztracen sedí a tváří se jak malý kluk, co ho velcí frajeři vzali ke stolu, ptám se jestli vůbec rozumí anglicky. Většinou se doma vyprsí a má plná ústa revolty a plánů „B“ a fantastického uskupení V4 a pak nic. V Bruselu sedí a se zamilovaným výrazem ve tváři hledí na Merkelovou.

Musíme si ale uvědomit, jaký je vlastně politický program jeho vlády. Řekl bych, že má jen dva důležité body:

  • 1. Čerpat, čerpat, čerpat evropské dotace.
  • 2. Rozházet co nejvíc peněz na zbytečnosti.

Ono se to pak asi těžce oponuje a kritizuje, když je pan premiér zcela na EU závislý. A pak jde samozřejmě o jeho osobní charakteristiku. Tenhle chlap nikdy leader a rváč nebyl. Postrádá bohužel jakékoliv charisma. Spíše je mu vlastní absolutní přizpůsobivost. Jestliže byl v minulosti výrazem „pan Želé“ označován jiný politik, Bohuslav Sobotka je hrdým nositelem tohoto titulu bezesporu taky.

Jistě jsme jenom malá země a i celé slavné V4 je jen malá východoevropská skupinka, jejíž názor v EU nikoho nezajímá. Přesto pan Orbán dokázal na posledním summitu říct, že s dohodou s Tureckem nesouhlasí. Kde byl v tu chvíli náš Bohuslav? Asi zrovna zamilovaně hleděl na paní Merkelovou a nebo myslel na smrádek a klídek pohodlného vládnutí, které mu umožňují Eurodotace.

 ZDROJ: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.