ZEMAN217
17.2.2017
Kategorie: Politika

Naše prezidentské drama

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA

Žijeme v napětí. Je to obrovské drama, jaké by nevymyslel ani nejlepší televizní scénárista z Novy 5. Bude pan Zeman kandidovat na prezidenta, nebo nebude?

Termín, kdy toto oznámí, byl vyhlášen s několikaměsíčním předstihem. A napětí stoupá. Národe, čekej vyhlášení! Já, jakožto současný prezident, váhám. Moc se mi to dělat nechce, ale poradím se se svými nejbližšími.

Poradil se. A oni na něj naléhali, abych to dále dělal! To je obrovské překvapení, které určitě nikdo nečekal. Co jim také zbývá, beze něj by byli bez chleba. „Vezmu jejich názor v úvahu,“ sdělila nám hlava státu.

Ale dnes to ještě neřekne, jak se rozhodl. Termín, kdy to oznámí znáte. Znáte ho již asi půl roku. Drama musí pokračovat a show must go on. Jsem napjatý k prasknutí, jak to celé dopadne. Visím každý den na rtech našeho prezidenta a snažím se najít nějaký náznak jeho budoucího rozhodnutí. Až se mi z toho při zvedání půllitru v hospodě třesou ruce.

Jeho zdraví už také není nejlepší. Dnes už nám nemůže ukazovat před kamerou potvrzení lékařů, že je úplně zdráv. Nějak by to nekorespondovalo s tím, co vidíme každý den. To je důvod, proč by si měl odpočinout. Ale řekne nám to až za pár týdnů! Tedy o den dříve vlastně svému fanklubu a pak až nám ostatním v podhradí. To bude napětí a spekulací do té doby! To je drama. Každý večer ulehám a nemohu usnout, jak mě trápí myšlenka, jak to celé asi dopadne.

Určitě se dozvíme, že už byl vnitřně rozhodnut do toho znova nejít. Ale pak z celé republiky začalo chodit množství dopisů od těch nejobyčejnějších lidí, aby znovu kandidoval. Ne, fakt nechtěl, ale obětuje se. Každý scénář přeci musí mít nějakou zápletku.

Ale počkejte na začátek března až nám to řekne definitivně. Teď je podstatné, že je zase středem pozornosti.

bloger_558

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2017: *****

Jan Marek 100,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, Slavomír Vítek 100,- Kč, Drahomíra Pacáková 500,- Kč, Karel Petrů 100,- Kč, Magdalena Machová 100,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, ing. Dagmar Husáková 2000,- Kč, ing. Milan Sobotka 100,- Kč, Anonymní dárce 2000,- Kč, Miroslav Seidl 300,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Karel Váňa 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Tomáš Navrátil 400,- Kč

***** Celkem za měsíc: 11 500,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 3,14 out of 5)
Loading...
loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.