7.4.2015
Kategorie: Společnost

Národní ochlasta ve službách Moskvy

Sdílejte článek:

MARTIN PROCHÁZKA 07|04|2015

Z lidového dopuštění prezident republiky Zeman nám nadělil pěknou pomlázku, když prohlásil, že americký velvyslanec má dveře na hrad zavřené. Tomu ruskému budou navždy otevřeny, vztah je tak vřelý, že po společné párty na ruské ambasádě málem přihodil ke klenotům šavli.

Americký velvyslanec přesně řekl: „Není na mně, abych říkal českému prezidentovi, co má nebo nemá dělat. Chápu, když Zeman říká, že je třeba uctít oběti 2. světové války. Ale symbolika toho, že možná bude jako jediný představitel EU sledovat armádu destabilizující souseda EU, tak to možná je poněkud prekérní.“  

Myslím, že diplomatičtěji to říci nešlo. Možná, že mluvčí Ovčáček je příliš zaměstnán hledáním neexistujících článků, které by dokazovali jiné Zemanovi kontroverzní výroky, že se k našemu moudrému vladaři dostala jen informace o kritice a nikoliv celý obsah. 

opily-milos-zeman

Hysterická reakce pana Zemana nás tedy opět proslavila po celém světě a v Rusku se mu dokonce dostalo slov díku a uznání. To by bylo, aby na Rudém náměstí nějaké to vyznamenání nebylo.

Ale vážně, máme toto zapotřebí? Opravdu máme zapotřebí, aby nás reprezentoval „primitivní buran a ochlasta“, jenž dokáže udělat nějakou ostudu každý týden? Vždyť ani jeho voliči snad nečekali, že se zastánce Západu, NATO a přátelství se Spojenými státy promění na vřelého přítele totalitního Putinova režimu, dokonce většího, než Fico a Orbán dohromady.

Stal se pouhým nástrojem Kremlu, který ho využívá ve své propagandě, obdobně jako další exotické trosky naší společnosti Bartoše či Vyvadila. Lidé tohoto typu patří možná do vězení, možná do blázince, ale rozhodně ne na Hrad. Toto je mnohem závažnější, než všechny dosavadní přešlapy.

Prosím vás na kolenou, pane Zemane, abyste přestal tuto zemi vystavovat dalšímu ponížení a posměchu, abyste ve svém kdysi inteligentním mozku vykřesal špetku rozumu, která tam přes všechen alkohol a zapšklost ještě zbyla a vzdejte se funkce prezidenta republiky. Je to to nejlepší, co můžete pro svoji vlast udělat!

ZDROJ: Blog Martin Procházka

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.