7.4.2015
Kategorie: Společnost

Národní ochlasta ve službách Moskvy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN PROCHÁZKA 07|04|2015

Z lidového dopuštění prezident republiky Zeman nám nadělil pěknou pomlázku, když prohlásil, že americký velvyslanec má dveře na hrad zavřené. Tomu ruskému budou navždy otevřeny, vztah je tak vřelý, že po společné párty na ruské ambasádě málem přihodil ke klenotům šavli.

Americký velvyslanec přesně řekl: „Není na mně, abych říkal českému prezidentovi, co má nebo nemá dělat. Chápu, když Zeman říká, že je třeba uctít oběti 2. světové války. Ale symbolika toho, že možná bude jako jediný představitel EU sledovat armádu destabilizující souseda EU, tak to možná je poněkud prekérní.“  

Myslím, že diplomatičtěji to říci nešlo. Možná, že mluvčí Ovčáček je příliš zaměstnán hledáním neexistujících článků, které by dokazovali jiné Zemanovi kontroverzní výroky, že se k našemu moudrému vladaři dostala jen informace o kritice a nikoliv celý obsah. 

opily-milos-zeman

Hysterická reakce pana Zemana nás tedy opět proslavila po celém světě a v Rusku se mu dokonce dostalo slov díku a uznání. To by bylo, aby na Rudém náměstí nějaké to vyznamenání nebylo.

Ale vážně, máme toto zapotřebí? Opravdu máme zapotřebí, aby nás reprezentoval „primitivní buran a ochlasta“, jenž dokáže udělat nějakou ostudu každý týden? Vždyť ani jeho voliči snad nečekali, že se zastánce Západu, NATO a přátelství se Spojenými státy promění na vřelého přítele totalitního Putinova režimu, dokonce většího, než Fico a Orbán dohromady.

Stal se pouhým nástrojem Kremlu, který ho využívá ve své propagandě, obdobně jako další exotické trosky naší společnosti Bartoše či Vyvadila. Lidé tohoto typu patří možná do vězení, možná do blázince, ale rozhodně ne na Hrad. Toto je mnohem závažnější, než všechny dosavadní přešlapy.

Prosím vás na kolenou, pane Zemane, abyste přestal tuto zemi vystavovat dalšímu ponížení a posměchu, abyste ve svém kdysi inteligentním mozku vykřesal špetku rozumu, která tam přes všechen alkohol a zapšklost ještě zbyla a vzdejte se funkce prezidenta republiky. Je to to nejlepší, co můžete pro svoji vlast udělat!

ZDROJ: Blog Martin Procházka

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2018: *****

Jan Bezděk 2000,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Václav Červninka 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ivan Turnovec 300,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Tomáš Foldyna 740,04 Kč (30 eur)

***** Celkem za měsíc: 4 440,04 Kč *****Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.