JJ5c4861_MAF_F_2015_07_01_192244_19864666
11.4.2016
Kategorie: Společnost

Napravovači lidí

Sdílejte článek:

MISHA JULIŠOVÁ 11|04|2016

Všimla jsem si, že tzv. sluníčkáři alias napravovači lidí mají značný problém s logikou a logickým myšlením jako takovým. Často jde o absolventy humanitních škol. Zřejmě by bylo vhodné, aby i na humanitních oborech vyučující studenty více vedli k logické analýze dějů a tím jim zprostředkovali a umožnili lépe fokusovat realitu.

Vypadá to, že studenti jsou vedeni pouze k filozofickým úvahám na bázi dojmů a domněnek, které jsou mylně vydávány za stejně legitimní obraz reality, jako fakty a logickými analýzami podepřené teze. Výsledek tohoto generačního filozofického proudu máme možnost nyní okusit na vlastní kůži! Lidé, jež jsou v EU u moci, někteří politici, některé elity, někteří novináři atd., bez jakékoliv zodpovědnosti za svoje činy, jsou schopni zatáhnout celé národy a kontinenty do nebezpečných a hrůzných situací, jež mohou způsobit tragédii minimálně pro celou Evropu a pro většinu Evropanů.

Tito novodobí napravovači lidí z důvodu svého iluzorního a naivního zaměření reality vykonstruovali špatné a mylné „sociální projekty“, které hodlají násilím aplikovat do společnosti. Škody jejich konání budou fatální a budou je odčiňovat celé generace. Na této smutné skutečnosti je pikantní, že napravovači ani pod tíhou kritických argumentů a důkazů týkajících se jejich osudových omylů, jež se na ně sypou ze všech stran a vyskytuje se jich již přehršel, nejsou schopni poopravit si svůj pochybený a zkreslený pohled na realitu, naopak se z nich stávají ještě větší fanatici pro „svoji věc“, a nadále pokračují ve svém díle zkázy.

Celý fenomén napravovačů lidí je pokus o další umanutý hloupý sociální konstrukt a pro Evropu a Evropany obrovské neštěstí, které nás může tragicky osudově multifaktoriálně poznamenat. Zahrnuje totiž celý konglomerát skutků a akcí, které tito novodobí sociální inženýři hodlají ve společnosti realizovat. Aby podpořili a umocnili svoje snahy, apelují u veřejnosti na tzv. korektnost, za kterou ve skutečnosti schovávají svůj pokus o cenzuru kritických názorů. Snaží se tak vyřadit celý jeden kritický názorový proud z demokratické diskuse, a to zcela nedemokratickými metodami. Jestli toto jejich konání zároveň zapadá do plánů „mocných zájmových skupin“, a proto má tak výjimečné politické krytí, je další velké téma k diskusi.

Jako mimořádně nebezpečné pak vidím jejich snahy bagatelizovat a omlouvat mnohé ďábelsky zlé ideologie. Je to z jejich strany zcela účelová záležitost, která má posloužit ke snazšímu zakomponování jejich sociálních projektů do společnosti. Z poslední doby je zřejmě nejabsurdnější bizarní výrok, ke kterému se hlásí skupina lidí z HateFree, a který je pro jejich „vizi“ světa typický:

„Holocaust způsobili nacisté (ne nacismus jako takový). Teroristické útoky konají islámští radikálové (ne islám jako takový).“

V jednom komentáři je v jedné větě skvěle poukázáno na skutkovou podstatu a nezodpovědnost, s kterou jdou tito překrucovači obsahů na „trh idejí“, což je velmi zásadní vlastnost jejich konání:

„Je to přesunování viny na pěšáky dějin, zatímco se tito ideologové snaží vyvinit jakožto inspirátoři a tvůrci zrůdných koncepcí.“

Co říci závěrem, nenechejme se opět převálcovat hrubou silou ani rafinovanou manipulací. Přemýšlejme kriticky a chraňme si svoji civilizaci, svoje hodnoty, které bereme již dlouhodobě jako samozřejmost. Zachraňme si svoji demokratickou budoucnost a neodevzdávejme ji podvoleně do rukou pomatenců nebo do rukou novodobých diktátorů.

ZDROJ: Misha Julišová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč

***** Celkem za měsíc: 3 746,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.