5127304_1_z3
25.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Napínací potahy promění váš nábytek

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Máte doma starší nábytek a přemýšlíte, že je na čase jej vyměnit, jenže se vám nechce dávat tisíce korun za nový? Řešit se to dá i jinak. Na sedací soupravy, židle, křesla a další polstrovaný nábytek postačí koupit nové potahy. Jde o poměrně levnou záležitost ve srovnání s koupí nového nábytku a váš domov hned získá moderní nádech.

Napínací potahy na sedací soupravy, židle, křesla, ušáky, lavice v kuchyni a další nábytek vám pomohou z několika hledisek. Nejde jen o skvělou příležitost, jak proměnit vzhled vašeho okoukaného domova. Mají ještě jednu velkou výhodu.

Ochrání nábytek před znečištěním

Máte-li doma malé děti nebo domácí mazlíčky, kteří si rádi vylezou na sedačku či křeslo, jistě víte, jak snadné je ušpinit polstrování. Tam je skvrna od čokolády, tamhle otisk špinavé packy a všechno doplňuje flek od červeného vína, protože i dospělým se občas zadaří. Napínací potahy na křesla, židle a sedací soupravy vás těchto potíž zbaví. Dají se totiž sundat a hodit do pračky na 30-40 stupňů. Pokud jde o velký potah z rohové sedačky, který se do pračky nevejde, lze ho vymáchat ve vaně. Jednou za čas ho necháte vyčistit u profesionálů a bude zase jako nový. Potahy se vyrábí ze směsi bavlny, polyesteru, případně akrylu. Díky tomu jsou nejen příjemné na dotyk, ale také velmi odolné.

Vyberete si podle svého vkusu

Měli jste dříve světlý obývací pokoj, ale nyní ho chcete ladit spíš do tmavších barev? Tak si prostě vyberte tmavý potah. K dispozici jsou desítky druhů, a to jednobarevných i vzorovaných. Vezměte do ruky metr, změřte nábytek a pak už se pusťte do výběru. Celou dobu zde mluvíme převážně o sedacích soupravách, ale napínací potahy lze použít i na křesla, taburety, židle s opěradlem nebo otomany. V e-shopu DecoDoma.cz je výběr bohatý, všechny potahy jsou přitom od kvalitních dodavatelů z Itálie a Španělska.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.