5127304_1_z3
25.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Napínací potahy promění váš nábytek

Sdílejte článek:

Máte doma starší nábytek a přemýšlíte, že je na čase jej vyměnit, jenže se vám nechce dávat tisíce korun za nový? Řešit se to dá i jinak. Na sedací soupravy, židle, křesla a další polstrovaný nábytek postačí koupit nové potahy. Jde o poměrně levnou záležitost ve srovnání s koupí nového nábytku a váš domov hned získá moderní nádech.

Napínací potahy na sedací soupravy, židle, křesla, ušáky, lavice v kuchyni a další nábytek vám pomohou z několika hledisek. Nejde jen o skvělou příležitost, jak proměnit vzhled vašeho okoukaného domova. Mají ještě jednu velkou výhodu.

Ochrání nábytek před znečištěním

Máte-li doma malé děti nebo domácí mazlíčky, kteří si rádi vylezou na sedačku či křeslo, jistě víte, jak snadné je ušpinit polstrování. Tam je skvrna od čokolády, tamhle otisk špinavé packy a všechno doplňuje flek od červeného vína, protože i dospělým se občas zadaří. Napínací potahy na křesla, židle a sedací soupravy vás těchto potíž zbaví. Dají se totiž sundat a hodit do pračky na 30-40 stupňů. Pokud jde o velký potah z rohové sedačky, který se do pračky nevejde, lze ho vymáchat ve vaně. Jednou za čas ho necháte vyčistit u profesionálů a bude zase jako nový. Potahy se vyrábí ze směsi bavlny, polyesteru, případně akrylu. Díky tomu jsou nejen příjemné na dotyk, ale také velmi odolné.

Vyberete si podle svého vkusu

Měli jste dříve světlý obývací pokoj, ale nyní ho chcete ladit spíš do tmavších barev? Tak si prostě vyberte tmavý potah. K dispozici jsou desítky druhů, a to jednobarevných i vzorovaných. Vezměte do ruky metr, změřte nábytek a pak už se pusťte do výběru. Celou dobu zde mluvíme převážně o sedacích soupravách, ale napínací potahy lze použít i na křesla, taburety, židle s opěradlem nebo otomany. V e-shopu DecoDoma.cz je výběr bohatý, všechny potahy jsou přitom od kvalitních dodavatelů z Itálie a Španělska.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.