slev
12.5.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Nakupování na internetu je levnější, obzvlášť se slevovými kupony

Sdílejte článek:

(PR) 13|05|2016

Zatímco starší lidé se nakupování přes internet bojí, mladší generace jsou zvyklé nakupovat tam všechno. Poprvé možná máte strach, zda vám sedne velikost, dojde správné zboží nebo vůbec proběhne v pořádku platba kartou. Jakmile zjistíte, že to funguje, přestává se vám líbit v kamenných obchodech. Z internetu vám všechno dovezou až domů a většinou to pořídíte ještě levněji.

Jediným velkým mínusem, který má nakupování přes internet, je platba za poštovné. Nevyplatí se objednávat si maličkosti, protože cena za dopravu je pak vyšší než hodnota výrobku. Při platbě v hotovosti se přičítá ještě dobírka. Jenže mnohé dnešní e-shopy to plně chápou a nabízí poštovné zdarma – aspoň při nákupu nad určitou částku. A tak už se to zase vyplatí. Téměř každý e-shop má navíc speciální akce a slevové kupóny.

Co je to slevový kupón?

Slevový kupón poskytuje zákazníkům dočasnou slevu. Nejčastěji se jedná o nějaký kód, který se zadává při dokončování objednávky, nebo jste přesměrováni přes speciální odkaz přímo do e-shopu. Vaše sleva je pak „zabudovaná“ už v tom odkazu a nemusíte se o nic starat. Všechny kupóny však mají svou platnost, někdy jsou omezené i na počet použití. Kdo dřív přijde, ten dřív mele.

slevAť už nakupujete v jakémkoliv e-shopu, není špatné se poohlédnout, zda někde neseženete kupon. Nákup by pak byl levnější – o fixní částku nebo několik procent z ceny. Největším českým portálem, který shromažďuje aktuální slevové kupóny, je SlevovyKupon.net. Mají tam registrovaných více než 4000 e-shopů, spoustu slev, akčních nabídek, vzorků zdarma a také soutěží. Přístup ke slevám má kdokoliv a úplně zdarma.

Mezi nejčastěji hledané slevy patří Alza slevový kupón. Zelený mimozemšťan rozdává slevy docela často. Dává je mimo jiné zákazníkům, kteří je pak mohou uplatnit na další nákup. Sleva je však časově omezená, a tak kdo v té době na Alze nakupovat nebude, může darovat svůj kupon někomu jinému.

Vzpomeňte si při příštím online nákupu na slevové kupóny a podívejte se na SlevovyKupon.net. Za ty ušetřené peníze to stojí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.