5.9.2015
Kategorie: Kultura a tipy

Najděte si svůj vysněný zájezd rychle a jednoduše

Sdílejte článek:

(PR) 05|09|2015

Léto sice pomalu končí, ale jet na dovolenou můžete po celý rok. Až začnou ošklivé podzimní plískanice, budete potřebovat něco, na co se budete těšit. Dovolená je přesně to, co vás nabije novou energií a přinese vám netradiční a nezapomenutelné zážitky. Nabídek je ale hodně. Všechny projít a vybrat dovolenou vašich snů zabere hodně času. Nebo ne? Jestli se chcete dozvědět, jak jednoduše a rychle vyhledat zájezd přesně podle vašeho přání, pokračujte ve čtení článku.

Na srovnávači cen zájezdů najdete všechno

Portál NewTravel.cz nabízí jedinečný srovnávač cen zájezdů, kde máte na výběr z opravdu velkého množství nabídek. Zvolte si vysněnou destinaci a jednoduše procházejte nabídky od všemožných cestovních kanceláří. Vyhnete se tak složitému porovnání cen a nabízených služeb a vše budete mít přehledně na jedné stránce. Najdete všechny možné typy zájezdů, eurovíkendů a first nebo last minute nabídek. Při výběru jednotlivého hotelu se vám ukáže nabídka několika cestovních kanceláří. Můžete si tak vybrat buď podle nejvýhodnější ceny nebo podle toho, jaké služby preferujete.

thaj

Filtrování podle přesných parametrů

Pokud máte jasnou představu, jak má vaše dovolená vypadat, stačí jenom zadat potřebné parametry. Na stránce se vám zobrazí všechny nabídky, které dané podmínky splňují. Vy si pak vyberete tu, která je cenově nejvýhodnější a budete naprosto spokojení. Ušetříte čas složitým procházením jednotlivých nabídek na stránkách cestovních kanceláří a ještě vám třeba do oka padne další dovolená.

Vyberete nabídku a smlouvu podepíšete u cestovky

Srovnání zájezdů nabízí pouze výběr nabídky. Po otevření nabídky zájezdu budete přesměrováni na stránky cestovní kanceláře, kde si vyřídíte veškeré formality jako je výběr termínu, platba za dovolenou a podepsání cestovní smlouvy.

Přesvědčte se sami a vyberte si dovolenou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.