write-593333_960_720
27.5.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Najděte si práci bez agentury

Sdílejte článek:

(PR) 28|05|2016

Situace na českém pracovním trhu v současné době není vůbec zlá. Podle statistik Eurostatu nezaměstnanost klesla na 5,9 %, což už není daleko od hodnoty, která tu byla před velkou hospodářskou krizí. Třeba na sousedním Slovensku je nezaměstnanost dvojnásobná.

Přesto je u nás dost lidí, kteří práci nemají nebo musí pracovat tam, kde nejsou spokojeni. Taková situace má snadné řešení. V době internetu, kdy máme všechny informace na dosah ruky, není problémem ani vyhledání volných pracovních míst. Zvládnete to hravě sami.

Nejlepší je spoléhat sám na sebe

Mnoho lidí, kteří jsou dlouhodobě bez práce, dělá chybu v tom, že se spoléhají na druhé. Myslí si, že jim nějaké zaměstnání najde úřad práce, případně doufají, že jim pomůže personální agentura. To jsou ale jen mylné domněnky. Když ztratíte práci, je především vaše starost si najít jinou a s velkou pravděpodobností vám nespadne sama do klína. Není potřeba podnikat žádné odvážné kroky, navštěvovat firmy a ptát se, jestli někoho nehledají. Nabídky práce se dají vyhledat na internetu. Jestli s počítačem pořádně neumíte, někdo doma vám určitě rád pomůže.

job

Kde hledat?

Portál 248.cz zprostředkovává nabídky práce, které bere přímo ze stránek zaměstnavatelů. Nejde to přes žádnou agenturu, nemusí se čekat na to, až tam někdo inzerát zadá. Na konkurenčních známých webech s nabídkou zaměstnání to často chodí tak, že tam zadávají inzeráty samy firmy, které někoho hledají. Tady je to mnohem jednodušší. Na 248.cz se inzeráty načítají z webu firmy, kam jste také přesměrováni, když toužíte po bližších informacích.

Práci najde každý

Na 248.cz jsou volná pracovní místa ze všech regionů ČR. V současné době tam evidují přes 15 000 nabídek práce. Dají se vyhledávat přímo podle profese, podle okresu nebo zaměření firmy. To by bylo, abyste tam svoje ideální zaměstnání nenašli i vy! Stačí jen trochu hledat a pečlivě procházet nabídky. Však se na vás pracovní štěstí taky jistě usměje.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.