nonni-300x300
18.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimští migranti loví předpubertální dívky na sociálních sítích

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 18|04|2016

Muslimští migranti svádí předpubertální dívky na sociální síti facebook. Zdá se, že dívkám z těchto screenů se svádění tmavými muži a vzkazy plné „krásy a srdíček“, vzkazů jako „miluji Tě“ a „má drahá“ líbí. Muslimští cizokrajci se svým sváděním netají, spíše naopak. S dívkami se seznamují, objímají se s nimi a fotografují.

Hrdé obrázky pak postují na instagram. Možná aby se pochlubili úlovkem, možná aby navnadili své kamarády…?

Díky povinným kvótám a snahám Bruselu o převzetí pravomocí v azylových řízení budou desetitisíce muslimských migrantů brzy i v České republice. Podle německé tajné služby jsou ze 70-80% migrantů přicházejících do Evropy mladí muži ve věku 16 – 35 let. Tito muži si určitě budou hledat ženy.

Díky tradicím a islámské kultuře, kde muslimský vzor Mohamed měl za nejoblíbenější ženu Aíšu (podle islámského učení se s ní oženil v šesti a jako ženu začal užívat v devíti), může mít mnoho z nich blízko k potřebám hledat si velmi mladé dívky.

Podle serveru mvlehti.net pracuje matka desetileté dívky na snímku níže v uprchlickém táboře a dceru učí přijímání multikulturních postojů.

Sieppaa-1024x891

Nicméně nejen mladinké holčičky ve Finsku, ale i již dospělé „rozumné“ ženy z Česka, ale i ze všech koutů Evropy, často podlehnou kouzlu osobnosti „nových samců z Afriky či Blízkého východu“. Na začátku to vždy vypadá jako velká láska. Mladý a krásný Arab by české turistce, která je většinou o dost starší a zklamaná životem, snesl modré z nebe. Obletuje ji a zahrnuje pozorností. Když pak ale dosáhne svého cíle – svatby a cesty do Česka, je lásce konec. Přichází dluhy, často i fyzické násilí a cizinec mizí.

„Turistky, které navštěvují především Tunisko, Alžír nebo Egypt, se vracejí s tím, že si tam našly vážnou známost a chtějí se vdát, že budou žít na území České republiky. Výrazné procento těchto manželství neplní svou úlohu a manžel se z území České republiky vytratí,“ sdělil novinářům Vladimír Takáč, šéf analytického oddělení cizinecké policie ČR.

Mladí muslimové přitom na Češky používají celou řadu triků, které si dokonce předávají. Animátoři v nejlepším věku při hotelech tvoří často jakési uzavřené skupiny, které si vyměňují různé pochybné triky. Je to samozřejmě láska na první pohled, předání bezcenného ‚rodinného šperku‘ a podobně. 

Když pak cizinec přijede se svou novou manželkou do Česka, je po lásce. Hubert Lang z cizinecké policie říká: „Manžel se ženou často přestává komunikovat, dochází i k fyzickému napadání. Musíme si uvědomit, že jsou to lidé, kteří pocházejí z jiného sociálně-kulturního prostředí. Manžel nezná jazyk, je velice těžko zaměstnatelný, celou domácnost táhne žena sama.“

Jakmile cizinci díky sňatku získají vízum, slehne se po nich zem. Vyrazí dál na západ Evropy, kam za nimi obvykle poté přijíždí celá rodina včetně manželky, o které ta česká nikdy neměla ani tušení.

 

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 503,00 Kč
Vybráno 24.29%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
59 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.