15.10.2015
Kategorie: Multikulturní soužití, Politika

Muslimská zbabělost

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

CARLOS SARDÁ 15|10|2015

Různá sluníčka a multikulti nadšenci nám neustále vykládají, jak je islám mírumilovný, skvělý, úžasný a samozřejmě i jeho vyznavači mají stejné kvality a my ostatní se od nich máme co učit. A samozřejmě jim musíme pomáhat v infiltraci do našeho světa jednadvacátého století.

Ne, není, nejsou a nesmíme. Pomiňme zbabělost jakéhokoliv náboženství, které schovává špatné i dobré činy (včetně odpovědnosti za ně) svých vyznavačů za obrázek imaginární postavy či postav.

Jak to vypadá s islámem? Ženy se schovávají před muži do šátků a nikábů a burek. To by se snad ještě dalo pochopit vzhledem k tomu, že jim v případě vyklouznutí pramínku vlasů hrozí ukamenování. Tedy ani ne tak zbabělost jako pokrytectví. Muži se schovávají za plnovous a ti nejstatečnější bojovníci i do kukel. Kdyby to nebylo tragické, bylo by to legrační – bojovníci tzv. islámského státu zbaběle schovaní v kuklách s plnými ústy hrdinství. Mimochodem tito rádoby hrdinové vyhazují do vzduchu starověké památky také vlastně ze zbabělosti. Ony památky totiž dokazují, že i bez Alláha existovaly civilizace a to takové, jež dokázaly, mimo jiné, postavit špičková architektonická díla.

Terorizmus je sám o sobě zbabělý, ovšem ten islámský je přímo esencí zbabělosti. Nastražené bomby, unesená letadla, sebevražední idioti na náměstích či v tržnicích – prostě neschopnost, resp. zbabělost postavit se svému protivníkovi tváří v tvář, jít proti profesionálovi „na férovku“.  To radši pozabíjet desítky lidí na ulici. Než protistranu zkusit přesvědčit argumenty, to radši při absenci rozumných argumentů zbaběle použijí výbušniny, nože, samopaly…

BritainMuslimsAgainstCrusaders

Když v civilizované zemi vyjde v poněkud obskurním časopise karikatura jejich pohádkové bytosti, jdou miliony muslimů protestovat do ulic, pálit vlajky a hrozit smrtí všem jinověrcům a nevěřícím. A to přesto, že 95 % protestujících onu karikaturu ani nevidělo. Zbaběle ovšem následují své náboženské vůdce. Když bomby muslimských teroristů zabíjejí ženy a děti v evropských městech, zůstávají ony miliony „spravedlivých a hodných“ muslimů zbaběle doma. V lepším případě se s krátkou nesouhlasnou tiskovou zprávou vynoří jakýsi zástupce muslimské obce, ovšem jenom proto, aby náhodou nehrozilo naštvání veřejnosti a uzavření místní mešity.

Jiní zbabělci věrní Alláhovi zase unášejí neozbrojené humanitární pracovníky, lékaře, novináře či turisty. Řadu z nich potom zbaběle omámí drogami aby je mohli v klidu podříznout, či je ještě zbaběleji upálit zamčené v kleci.

K nám do civilizované Evropy teď přijíždějí desetitisíce středověkých migrantů, neschopných ani používat toalety, zato dostatečně zbabělých aby zahazovali své dokumenty a označovali se unisono za Syřany. A to jen proto, aby se tu vyhýbali práci a jen zbaběle žili ze sociálních dávek a vlastně z práce nás domorodců.

Jakoby evropští politici byli také muslimové – zbaběle nechtějí bránit své občany a své země před záplavou nepřizpůsobivých a nebezpečných migrantů z převážně muslimského světa. Zbaběle se bojí nazývat věci pravými jmény i ukazovat realitu pobytu musulmanů na starém kontinentu. A po skončení svého volebního období se tito vlastizrádci, likvidující prosperitu a budoucnost svých zemí zbaběle schovají za svá nabobtnalá konta někde na karibských ostrovech.

ZDROJ: Carlos Sardá

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2018: *****

Věra Vladyková 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, ing. Věroslav Olič 603,- Kč, Vít Fortelka 500,- Kč, Leoš Richter 1000,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Pavel Klement 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Martin Pavlíček 850,- Kč, Jan Vojtěch 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Zdeněk Svoboda 200,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 303,00 Kč
Vybráno 23.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
37 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.