musbeach
29.1.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Muslimská komunita se nikdy neintegruje. Je naivní to po ní vůbec chtít

Sdílejte článek:

PP/-EH- 29|01|2016

Bývalý předseda Britské komise pro rovnost a lidská práva Trevor Phillips prezentoval své názory na integraci muslimů v britské společnosti, které poskytují nový pohled na problém. Podle jeho slov očekávat od muslimů přizpůsobení se naší tradiční evropské společnosti, je nejhlubší forma „neúcty“.

Muslimové, na rozdíl od jiných komunit v Británii, nemohou být integrovaní podobným způsobem jak si představují dnešní multikulturalisté. “ Bylo by neúctou předpokládat, že se muslimové změní,“ říká bývalý předseda Britské komise pro rovnost a lidská práva z let 2003 až 2012.

„Neustále předstírat, že to nějak dopadne a muslimové budou žít ve společenství s ostatními, je pro ně zjevně nejhlubší forma urážky,“ řekl Phillips. Podle jeho prohlášení bychom měli respektovat, že muslimové vidí svět jinak než zbytek z nás.

Součástí procesu integrace by mělo podle Phillipse být, „abychom my (Britové) pochopili, že lidi nebudou měnit své postoje, jen proto, že jim neustále říkáme, aby byli stejní jako my.“

Tyto výroky přišly jen pár dní a potom, co britský premiér David Cameron oznámil, že migranti, kteří neuspějí v testu z angličtiny, nebudou moci zůstat ve Velké Británii.

Tolik článek Emmy Henderson v britském Independent. 

Poznámka PP: Takže chtít po muslimech, aby se přizpůsobili společnosti, kam utekli ze svých rozvrácených zemí je formou neúcty? Je to pro ně dokonce urážkou? No, konečně alespoň někdo naplno řekl na čem jsme. Oni se samozřejmě nikdy do naší společnosti integrovat nebudou, oni si ji přichází podmanit!

ZDROJ: independent.co.uk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2018: *****

Vladislav Jakš 100,-, Jan Procházka 500,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Robert Schlesinger 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Roman Foff 1500,- Kč, Tomáš Foldyna 30,00 Eur (745,29 Kč), David Bezděk 150,- Kč

***** Celkem za měsíc: 5 025,29 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.