68-Clash-of-Civilisations-Islam-Wie-eine-Religion-zur-Bedrohung-wurde
23.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Musíme jednoznačně identifikovat nepřítele

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM 23|03|2016

 Zdá se, že další bitva ve válce islámu proti civilizaci skončila opět drtivou prohrou Západu. Její politické a kulturní elity, stejně jako při všech předchozích útocích muslimů v ulicích západních měst, odmítají udělat jednu naprosto zásadní věc, nutnou pro úspěch v jakékoliv válce: jednoznačně identifikovat nepřítele.

Dokud ti, kteří udávají směr, kudy se západní svět ubírá, nebudou něčeho takového schopni, budeme dál čelit takovým útokům, islám bude dále sílit, a Západ se zmůže jen na jalovou pasivní obranu a odklízení mrtvých. Za povyku promuslimských pátých kolon, multikulturalistických elit, tzv. hate-free aktivistů, těchto nenávistně se šklebících barbarů uvnitř našich vlastních hradeb, že islám je mírumilovný, zatímco rozbroje vyvolává jen Západ.

Nepřítelem není fundamentalismus nebo islamismus – to jsou jen politické doktríny. Ani terorismus – to je jen taktika a strategie. Nepřítelem je islám jako takový, jako myšlenkový a morální systém zakořeněný v hlavách 1,5 miliardy lidí. Snažit se bojovat s fundamentalismem nebo terorismem je stejné jako bojovat proti nacistickým tankům a nacistické straně, ale nacismus jako myšlenkový systém ponechat v jakési šedé zóně, mimo jakékoliv morální posuzování.

Aby mohl Západ tento civilizační střet přežít, musí být islám zdecimován stejně, jako byl ve 2. světové válce zdecimován nacismus a japonský imperialismus. Jiná možnost není.

ZDROJ: Fcb Luboš Zálom

lubos-zalom8847970_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 3 950,00 Kč
Vybráno 11.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
239 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.