68-Clash-of-Civilisations-Islam-Wie-eine-Religion-zur-Bedrohung-wurde
23.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Musíme jednoznačně identifikovat nepřítele

Sdílejte článek:

LUBOŠ ZÁLOM 23|03|2016

 Zdá se, že další bitva ve válce islámu proti civilizaci skončila opět drtivou prohrou Západu. Její politické a kulturní elity, stejně jako při všech předchozích útocích muslimů v ulicích západních měst, odmítají udělat jednu naprosto zásadní věc, nutnou pro úspěch v jakékoliv válce: jednoznačně identifikovat nepřítele.

Dokud ti, kteří udávají směr, kudy se západní svět ubírá, nebudou něčeho takového schopni, budeme dál čelit takovým útokům, islám bude dále sílit, a Západ se zmůže jen na jalovou pasivní obranu a odklízení mrtvých. Za povyku promuslimských pátých kolon, multikulturalistických elit, tzv. hate-free aktivistů, těchto nenávistně se šklebících barbarů uvnitř našich vlastních hradeb, že islám je mírumilovný, zatímco rozbroje vyvolává jen Západ.

Nepřítelem není fundamentalismus nebo islamismus – to jsou jen politické doktríny. Ani terorismus – to je jen taktika a strategie. Nepřítelem je islám jako takový, jako myšlenkový a morální systém zakořeněný v hlavách 1,5 miliardy lidí. Snažit se bojovat s fundamentalismem nebo terorismem je stejné jako bojovat proti nacistickým tankům a nacistické straně, ale nacismus jako myšlenkový systém ponechat v jakési šedé zóně, mimo jakékoliv morální posuzování.

Aby mohl Západ tento civilizační střet přežít, musí být islám zdecimován stejně, jako byl ve 2. světové válce zdecimován nacismus a japonský imperialismus. Jiná možnost není.

ZDROJ: Fcb Luboš Zálom

lubos-zalom8847970_0

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
239 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.