545475318-downtown-dallas-police-shooting
8.7.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní USA: Rasové napětí na vzestupu, na černošské demonstraci „proti násilí“ zabito pět policistů

Sdílejte článek:

COM 08|07|2016

Administrativě Baracka Obamy a jeho elektorátu se začíná poněkud vymykat z rukou jejich vize amerického multikulturního socialismu. Co také v praxi pro stejnou etnickou skupinu jeho voličů znamená „Yes, we can“ se ukázalo i dnes v Dallasu.

Velká vlna protestů černošského obyvatelstva začala kvůli tomu, že v Louisianě ve městě Baton Rouge zastřelili dva bílí policisté Afroameričana. Video, které se objevilo na sociálních sítích ukazuje, jak policie svalila na zem muže, do kterého vzápětí začal jeden z policejních důstojníků střílet. Akci policistů natočili očití svědci v autě. 

Média pak dále informovala o dalších demonstracích v New Yorku. Minnesotě a v Louisianě. Protesty v New Yorku jsou klidné, napětí ale sílí v Minnesotě, kde americký policista krátce po událostech v Baton Rouge zastřelil dalšího Afroameričana ve městě Falcon Heights. Do protestu vůči praktikám americké policie se zapojilo několik osobností kulturního a politického života v USA. 

Včera se ale začalo v USA přitvrzovat.V posledních hodinách zveřejnil Fox News informace o tom, že při demonstraci v Dallasu dva neznámí odstřelovači spustili palbu na americké policisty.Na následky střelných zranění již pět policistů zemřelo a asi deset jich bojuje o život na jednotce intenzivní péče. Podle policistů útočili celkem čtyři střelci, kteří vzájemně spolupracovali a policisty zaměřovali z výšky. Útočníci údajně hrozili i odpálením bomby. Po prohledání centra milionového města se však žádné výbušniny nenašli.

Policie má podle BBC ve vazbě tři podezřelé – dva muže, kteří byli spatřeni, jak nedaleko místa činu hodili do černého mercedesu maskáčový pytel a snažili se odjet, a jednu ženu. Podle Rawlingse jde o „Afroameričanku se světlou kůží“. Zadržení údajně ve vazbě nespolupracují a odmítají sdělit své motivy.

Když porovnáme, jakým tempem se zvyšuje rasové napětí v USA v posledních týdnech, ukazuje se že situace začíná být alarmující. Zdá se, že politika Baracka Obamy, která měla sjednotit USA a dát „novou šanci všem lidem bez rozdílu rasy, bohatství a společenského postavení“, byla jako vždy u všech socialistických „vizionářů“ plácáním prázdné slámy, která naopak vzájemnému soužití škodí a společenské napětí vyhrocuje. Amerika by se měla zbavit svých „Obamů“ a konečně se vrátit ke konceptu hrdé a prosperující svobodné země, kterou byla ještě před pár desítkami let.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních našeho webu.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek (nákup dobrovolného předplatného), který nám společně pomůže Pravý prostor dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2018: *****

Jiří Linhart 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč , Jana Školutová 100,- Kč, Miloš Zbránek 500,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Monika Dobruská 100,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Zdeněk Drozen 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, ing. Jindřich Mácha 300,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Vladimír Konečný 500,- Kč, Karel Smetana 1010,- Kč, Rudolf Roedlind 1000,- Kč

***** Celkem za měsíc: 7 256,00 Kč *****

Děkujeme.


§§§ Důležité upozornění: Diskuse pod články na Pravém prostoru reflektuje ústavní právo na svobodu slova a není v zásadě moderována. Každý diskutující tak nese osobní zodpovědnost za jím zveřejněné názory, které jsou někdy i v přímém rozporu s názory redakce, případně když nejsou relevantní se zněním zákona.§§§

Vážení čtenáři,
možná jste zaregistrovali u článků, příspěvky v diskuzi od Redakce s nabídkou koupě vlastní ikony za 990 Kč. Nic není zadarmo a provozovaní takového webu jako je server Pravýprostor.cz už vůbec ne. Provoz je čím dál dražší a příjmy, které se generují z reklam na provoz bohužel nestačí. My tak musíme dotovat jeho provoz z vlastních zdrojů. Nejsme totiž spojení s žádnou politickou stranou ani oligarchem. Touto cestou bysme Vám tedy chtěli nabídnout, abyste spojili příjemné s užitečným. A tím je podpora serveru na jeden rok za 990 Kč. Spolu s touto podporou nezávislé novinařiny a absolutně svobodného pohledu na svět dostanete také vlastní účet na serveru Pravýprostor a v diskuzi se u Vašich příspěvků odlišíte nejen názorem, ale také vlastní ikonou. Nabídka vlastní ikony je možná symbolická věc, která ale velmi pomůže s provozováním a financováním webu.
Za 990 Kč tedy dostanete možnost zvolit si vlastní ikonu u Vašich diskuzních příspěvků a odlišit se tak od ostatních diskutujících na 1 rok. Jestliže o tuto službu máte zájem, objednávejte prosím na e-mailu: redakce@pravyprostor.cz
Vaše redakce
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.