cer
15.4.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Multikulturní soužití skončilo po týdnu pro mladou dívku kómatem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM/FREEDOMDAILY 15|04|2016

Lidé využívají internet, aby se spojili se svými přáteli a také jako zdroj poznávání nových lidí. Nicméně, jedna mladaá žena z Floridy platí za chybu, když si takto našla nového spolubydlícího. Jejich vztah dostal brutální obrat, když jí muž dal „dárek k narozeninám“, na který ona a její již rodina nikdy nezapomene.

Danielle Jones, dvacetitříletá dívka, si dala inzerát na Craigslist pro novou nebo nového spolubydlícího a byla nadšená, když se jí přihlásil Byron Mitchell. Muž ve věku 35 let se zdál být perfektní. V noci z jejích 23. narozenin, po pouhém týdnu soužití v bytě v centru Miami, však vzaly věci docela drastický obrat. 

room2Během té noci byla Danielle novým spolubydlícím Byronem napadena. Ten škrtil a řezal mladou ženu až málem ji zabil. Výsledkem je, že Danielle je nyní v komatu. Utrpěla několik zranění na obličeji i krku a bohužel též poranění mozku, která jsou natolik závažná, že mohou zabránit mladé ženě se ještě někdy znovu probudit.

„Jsem stále v šoku, nemohu pochopit, že někdo může něco takového udělat, někoho zmrzačit takovým způsobem a pokusit se zabít,“ řekla tisku matka Danielle. „Moje dcera má tvář rozřezanou jako by se chystal vzít její obličej. Má poranění mozku a nikdo neví jistě jaká je prognóza.“

room4Je to opravdu děsivá situace. Nikdo by neměl nikdy zažít nemilosrdný a nevyprovokovaný útok, jako je tento. Mitchell sice omlouval svůj čin jako sebeobranu, ale policie jej obvinila z pokusu o vraždu. Nyní je ve vazbě v nápravném zařízení Turner Guilford Knight.

„Ona je v kómatu, intubovaná a jen přístroje ji drží při životě … Pokud se i probudí, bude se muset absolvovat rozsáhlou péči a rehabilitaci,“ vysvětlil Kaitlin Cabot, Daniellin bratranec.“Prosím, pomozte jí jakýmkoli způsobem můžete. Třeba i jen s modlitbami … „

Co říci závěrem? Byron Mitchell je, jak se dnes politicky korektně říká, afroameričan. Navíc stoupenec Black Lives Matter, což je hnutí, které vzniklo v USA v roce 2013. Upozorňuje na případy údajného policejního násilí, které měly za následek úmrtí lidí černé pleti. Hnutí také upozorňuje také na rasové profilování, které ústí v nepoměrně vyšší zastavování černochů a Latinoameričanů policisty v ulicích amerických měst, a obecně (podle jejích slov) dvojího metru, jenž je aplikován na Američany na základě barvy jejich kůže. Jak si to představují mladí černoši v praxi vypovídá i případ Danielle Jones.

ZDROJ: freedomdaily.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
55 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.